Kas yra Elektrum

Mes, Elektrum Lietuva, džiaugiamės priklausydami didelei Latvenergo šeimai, kuri yra didžiausia elektros tiekimo grupė Baltijos šalyse. Kartu mes vienijame virš 900000 klientų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Nors savo veiklą Lietuvoje pradėjome vos prieš aštuonerius metus, atsinešame net 75 metų patirtį Baltijos šalių energetikos sektoriuje. Tai garantuoja mūsų paslaugų saugumą ir stabilumą.

Esame nuolatos auganti ir į savo klientų poreikius įsiklausanti kompanija. Tuo įsitikinome, nes kas ketvirtas klientas mus renkasi savo tiekėju, mūsų paslaugomis naudojasi jau daugiau nei 7000 klientų Lietuvoje. Nuolatos bendraudami su savo klientais išgirdome, jog net (99% klientų)* vertina mūsų gerą elektros kainą ir (86% klientų)* džiaugiasi mūsų aptarnavimo kokybe.

Mumis pasitiki jau daugiau nei 7000 įmonių visoje Lietuvoje!

 

Kodėl verta rinktis „Elektrum“

 friendlyyyyyyyyyyyy-lt-lt.png                       

Rūpinamės savo klientų poreikiais

  • Klientai mus vertina už individualizuotus pasiūlymus, paprastą bendradarbiavimą ir jų verslui suteikiamą naudą.

Siūlome palankius sprendimus

  • Siekiame būti naudingiausiu elektros tiekėju Jums, todėl visada maloniai patarsime, kaip sumažinti elektros sąskaitas Jūsų verslui, visiškai nekeičiant savo elektros vartojimo įpročių.

Tausojame aplinką

  • Mes gaminame žaliąją energiją – bent 62 proc. jos pagaminama naudojant atsinaujinančius šaltinius.
  • Atsisakėme popierinių sąskaitų.

Esame atviri naujoms galimybėms

  • Vertiname ilgalaikį bendradarbiavimą ir džiaugiamės, jog net 9 iš 10 klientų ir ateityje mus rinktųsi savo elektros tiekėju 
More