Privatumo politika

Portalas „Elektrum.lt" (toliau - Portalas) įsipareigoja gerbti ir saugoti jūsų privatumą.

Administruodami savo interneto svetaines ir siekdami individualiai pritaikyti savo paslaugas bei užtikrinti jūsų saugumą, mes turime gauti informaciją apie jus.Žemiau pateikti privatumo politikos teiginiai apibūdina informaciją, kurią mes renkame ir kaip mes ketiname ją naudoti.
Portalas neprisiima atsakomybės už privatumo politiką, taikomą interneto svetainių, į kurias jūs galite patekti iš mūsų interneto svetainės arba kurios gali būti su ja susietos.Portalas neatsako už tokių kitų interneto svetainių privatumo politikas arba jų turinį.Mes raginame jus būti atidžiais, paliekant mūsų interneto svetainę ir perskaityti kiekvieno tinklalapio, su kuriuo yra sąsaja, privatumo politiką. 

Registracija 
Mes siūlome galimybę prisijungti prie Portalo bendruomenės.Portalas gali pareikalauti asmeninės informacijos, tokios kaip jūsų vardas, adresas, bendrovė arba elektroninis paštas, kurią jūs savanoriškai įvedate registruodamiesi.Ši informacija yra naudojama šios interneto svetainės turiniui individualiai adaptuoti ir suteikti jums optimalias paslaugas.Mes galime naudoti jūsų pateiktą informaciją statistinėms, rinkodaros ir (arba) sandorių reikmėms, taip pat jūsų informavimui apie naujas interneto svetainės savybes.Naudodami mūsų interneto svetainę, jūs sutinkate, kad mes galėtume rinkti ir naudoti šią informaciją pagal mūsų privatumo politiką. 

Naujienlaiškiai
Portalas gali naudoti jūsų asmeninius duomenis, kad galėtų jums reguliariai siųsti elektroninius naujienlaiškius, jei esate užsiprenumeravę šią paslaugą. Mes niekuomet neperduosime, neparduosime ir neišnuomosime individualios asmeninės informacijos kitiems be išankstinio jūsų sutikimo, nebent tai padaryti mūsų prašo teismas.Be to, jūs galite bet kada atsisakyti šios paslaugos, atsiųsdami mums elektroninį laišką.

Saugumas 
Mes įsipareigojame užtikrinti jūsų informacijos saugumą. Siekdami išvengti neteisėtos prieigos arba atskleidimo, mes turime įdiegti tinkamas fizines, elektronines ir valdymo procedūras, apsaugančias informaciją, kurią mes surenkame internetu. 

Portalas akcentuoja, kad internete nėra absoliutaus saugumo, todėl neįmanoma būti atsakingiems už visus pažeidimus, žalą ir nuostolius, kurie yra galimi naudojantis internetu. 

Trečioji šalis 

Pagal duomenų apsaugos įstatymą Portalas garantuoja, kad jūsų asmeninė informacija NEBUS atskleista, parduota, išnuomota ar pagal licenciją perduota bet kokioms išorinėms organizacijoms arba trečiosioms šalims, nebent mes jus apie tai informavome, o jūs suteikėte mums teisę tai daryti.
Tačiau, jei to reikalauja įstatymai arba mūsų sąžiningumo taisyklės, Portalas pasilieka teisę bendradarbiauti su policija ir kitomis priežiūros institucijomis bei atskleisti šioms įstaigoms dalį arba visą informaciją.

Informacijos atnaujinimas 
Bet kuriuo metu Portalas siūlo jums galimybę atnaujinti asmeninius duomenis, kuriuos pateikėte registracijos metu. Jei turite klausimų apie tai, kaip pataisyti arba atnaujinti asmeninę informaciją, kreipkitės į mus.Jei nutarsite pasitraukti iš Portalo bendruomenės, visa asmeninė informacija, kurią Portalas surinko jūsų registracijos metu, bus ištrinta, jei jūs to pareikalausite. 

Atsiliepimai ir klausimai
Jei jums kyla kokių nors papildomų klausimų arba norite pateikti komentarus dėl privatumo politikos, nedvejodami kreipkitės į mus.

Mes rekomenduojame kartas nuo karto perskaityti šią privatumo politiką. 

More