Elektrum vertybės

Dabar, kai elektros rinka tapo atvira, klientai ieško partnerio, kuris būtų išties susitelkęs į klientus, kuris supranta ne vien technologiją, bet ir tikruosius klientų poreikius, kuris gerbia klientus ir jų veiksmų laisvę.

 Kad ir ką bedarytume, visada laikomės 3 pamatinių principų:

  • Kupini energijos

Nuolat augame ir keičiamės. Skatiname 100% iš atsinaujinančių šaltinių pagaminamos elektros energijos vartojimą. Tokiu būdu prisidedame prie klientų socialinės atsakomybės auginimo bei jų produktų ar paslaugų vertės stiprinimo.

  • Asmeninis požiūris

Su kiekvienu klientu dirbame individualiai, atsižvelgiame į būtent jam rūpimus dalykus. Ieškodami geriausių sprendimų jaučiamės asmeniškai už tai atsakingi. Asmeninis mūsų komandos ekspertų dėmesys kiekvienam klientui padeda lengvai surasti geriausią elektros energijos pasiūlymą jo verslui.

  • Protinga ir paprasta

Šiandien viskas nuolat kinta, todėl pažanga ir tobulėjimas yra mūsų kasdienybė. Žinome, kad savo klientams galime būti naudingi tik teikdami modernius elektros tiekimo sprendimus, kurių klientams iš tiesų reikia. Jei padarome technologinę pažangą, klientą ji pasiekia paprastai ir patogiai. Nekalbame apie technologijas. Kalbame apie privalumus, kuriuos jos teikia klientui. Mums didžiausia išmintis – tai paprastumas. 

 

More