Viršįtampių rizikos draudimas

Elektros energija, kuria su jumis dalinamės, nuo šiol bus dar pozityvesnė, nes su ja galite gauti ir apsaugą nuo elektros įtampos svyravimų keliamų rizikų jūsų verslui. Kartu su partneriais draudimas.lt pristatome naują paslaugą – draudimą, kuris atlygina viršįtampių sukeltus nuostolius. Su elektros įtampos svyravimais dažniausiai siejamas perkūnijos sezonas. Tačiau iš tiesų net 99 proc. atvejų viršįtampius nulemia visai kitos priežastys. Pavyzdžiui, dėl stipraus vėjo ant elektros laidų užvirtę medžiai. Taip pat – gedimai elektros tiekimo tinkle ar neatsargus jų tvarkymas.

  •  Nuo ko apsaugo viršįtampių draudimas? 

Klientams, apsidraudusiems šiuo draudimu, padėsime sumažinti riziką patirti nuostolių dėl viršįtampių sukeltos žalos elektroninei įrangai. Draudimas kompensuos sugadinto elektros įrenginio remonto arba naujo įrenginio įsigijimo išlaidas. 

  •  Kur kreiptis atsiradus viršįtampiui? 

Pastebėję elektros įtampos svyravimus, pirmiausia kreipkitės į „Energijos skirstymo operatorių“ (ESO) ir praneškite apie įvykį telefonu 1852. Jeigu manote, kad elektros įrenginiui padaryta žala atsirado dėl viršįtampių ir tai yra draudžiamasis įvykis, kreipkitės numeriu 1887 į draudimo kompaniją „ERGO Insurance SE“, veikiančią per Lietuvos filialą, ir pateikite draudimo liudijimo numerį, nurodytą viršįtampių sertifikate. 

  • Per kiek laiko išmokama kompensacija? 

Realią sugadinto elektroninio prietaiso rinkos arba likutinę vertę draudimo bendrovė jums perves į banko sąskaitą, ne vėliau kaip per 30 dienų nuo tos dienos, kai pateiksite visus dokumentus, kurie reikalingi nustatant draudžiamąjį įvykį, jo aplinkybes, pasekmes ir draudimo išmokos dydį.

  •  Kaip įsigyti šį draudimą? 

Draudimą nuo viršįtampių gali įsigyti visos įmonės, sudariusios elektros tiekimo sutartį su „Elektrum Lietuva“. Jūsų patogumui, vadybininkas pasirūpins draudimo sertifikatu, kuriame bus išdėstytos draudimo sąlygos ir nurodytas sutarties laikotarpis.

More