Kaip pasidalinti rekomendacijos kodu?

Atlikite vos tris paprastus žingsnius ir sumažinsite savo elektros išlaidas bei draugo norimo įsigyti įrenginio kainą!

Svarbu žinoti!

Nuolaidos įrenginiams (saulės elektrinė, saulės baterija, šilumos siurblys oras-vanduo, šilumos siurblys oras-oras, saulės parkas, įkrovimo stotelė), panaudojus kodą, pritaikomos sutarties sudarymo metu.

Nuolaida elektros sąskaitai už suteiktą rekomendacijos kodą yra pritaikoma po to, kai Jūsų draugas, kuriam suteikėte kodą, apmoka įrenginio avansinę sąskaitą.

Svarbiausia – gautos elektros nuolaidos sumuojasi ir yra automatiškai pritaikomos elektros sąskaitai iki tol, kol nuolaidos išnaudojamos!

Kokias sąlygas turi įvykdyti draugas, kad aš gaučiau 25 Eur nuolaidą?

Kad Jūs gautumėte 25 Eur nuolaidą, Jūsų draugas turi užpildyti užklausos formą, įvedant gautą rekomendacijos kodą ir pasirenkant norimo įsigyti įrenginio pavadinimą.

Jūsų draugams yra iš ko rinktis!

Visiems „Elektrum“ įrenginiams su rekomendacijos kodu pritaikomos skirtingos 50-200 Eur vertės nuolaidos!

 

Kada gaunamos nuolaidos?

Nuolaidos įrenginiams, panaudojus kodą, pritaikomos sutarties sudarymo metu. Nuolaida elektros sąskaitai už suteiktą rekomendacijos kodą yra pritaikoma po to, kai Jūsų draugas, kuriam suteikėte kodą, apmoka įrenginio avansinę sąskaitą.

Kaip panaudojama gauta 25 Eur vertės nuolaida elektros sąskaitai?

Gautos elektros nuolaidos sumuojasi ir yra automatiškai pritaikomos elektros sąskaitai iki tol, kol nuolaidos išnaudojamos. Likusi nuolaidos suma lieka galioti Jūsų savitarnos paskyroje iki to laiko, kol nėra išnaudojamas visas jos likutis.

Kurioje vietoje rasti užklausos formą, norint įsigyti įrenginį su pritaikyta rekomendacijos nuolaida?

Užpildyti formą galite čia. Užpildę visus laukelius, nepamirškite įrašyti nuolaidos kodo ir pasirinkti norimo įsigyti įrenginio laukelį.

Kokiu būdu taikoma nuolaida įrenginiams?

Nuolaida norimiems įsigyti įrenginiams taikoma užpildant užklausos formą, susisiekus el. paštu info@elektrum.lt arba telefonu – +370 661 10 608. Taip pat nepamirškite galimybės apsilankyti ELEKTRUM salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – Jūs mielai laukiami! Daugiau informacijos apie susisiekimo kanalus ir būdus galite rasti čia.

Ar gauta nuolaidos suma gali būti išmokama?

Gauta nuolaidos suma negali būti išmokama. Nuolaidos suma galioja tik gautoms elektros sąskaitoms arba norimų įrenginių įsigijimo sumai padengti.

Rekomendacijos kodas Jūsų telefone!

Dalinkitės nuolaida mobiliojoje programėlėje

Nuo šiol vos keliais mygtukų paspaudimais pasidalinti rekomendacijos kodu su draugais galite ir savo telefone! Mobiliojoje programėlėje „Elektrum Lietuva“ paspauskite laukelį „Rekomendacijos kodas“ ir mygtuku „Dalintis kodu“ nusiųskite jį savo draugams ir pažįstamiems! Kuo daugiau draugų įsigys norimus ELEKTRUM įrenginius – tuo didesnę nuolaidą gausite!

Neturite programėlės? Parsisiųkite ją iš App Store arba Google Play parduotuvės!

Norite pasitarti su ekspertais dėl produktų?

Užpildykite laukelius ir mes susisieksime

Formoje esančių asmens duomenų tvarkymo tikslas – konsultacijų teikimas ir pasiūlymų dėl „Elektrum“ produktų paslaugos rengimas. Šiuos asmens duomenis tvarkysime vadovaudamiesi Bendrojo duomenų apsaugos reglamento ir „Elektrum Lietuva“, UAB privatumo politikos nuostatomis.

Vairāk sadaļu