Galimos krovimo vietos

Privačiame name

Įkrauti automobilį namuose galima keliais būdais:


1. įkraunant tiesiai iš standartinio buitinio lizdo;
2. specialia įkrovimo stotele.

Pirmuoju atveju, įkraunant elektromobilį iš standartinio „Schuko“ (230V) elektros lizdo didžiausia įkrovimo galia yra 3,6 kW, todėl, priklausomai nuo elektromobilio baterijos talpos, įkrovimas gali užtrukti iki 30 valandų.

Toks krovimo būdas nėra visiškai saugus, nes buitinis elektros lizdas nėra apsaugotas nuo drėgmės, jam būtina tvarkinga elektros instaliacija.

Saugiam ir greitam elektromobilio įkrovimui rekomenduojame naudoti kintamos srovės (AC) įkrovimo stotelę, kurios galia gali svyruoti nuo 3.7-22kW. Priklausomai nuo turimos elektros įvado galios ir elektromobilio vidinio kroviklio galios, elektromobilį su krovos stotele įkrausite 2-3 kartus greičiau lyginant su krovimu iš buitinio elektros lizdo.

 

Rinktis stotelę

Elektromobilio krovimas daugiabutyje

Elektromobilį įkrauti galima gyvenat ne tik privačiame name, tačiau ir bute, įkrovimo stotelę įrengiant privačioje automobilio stovėjimo vietoje.

 

Tiesa, šiuo atveju, įrengimas yra sudėtingesnis, nes turi būti  užtikrinta ne tik tinkama įvado galia, bet ir reikalingas namo bendrijos atstovo / administratoriaus sutikimas dėl įkrovimo stotelės įrengimo.

Rekomenduojama stotelę prijungti prie Jūsų butui priklausančio elektros tinklo (skaitliuko), tačiau jei tam nėra techninių galimybių, galima užsisakyti atskirą elektros įvadą įkrovimo stotele.

Rinktis stotelę

Nežinote, kuri įkrovimo stotelė Jums tinkamiausia? Pasitarkite su mūsų ekspertais

Užpildykite laukelius ir mes susisieksime

Vairāk sadaļu