Dabar elektros tiekėją galite rinktis kaip parduotuvės lentynoje

Ilgus metus elektros sektorius buvo monopolizuotas ir elektros kainas diktavo vienintelis rinkos žaidėjas. Nebuvo konkurencijos ir pasirinkimo, todėl labiausiai pralaimėdavo vartotojas. Bet pagaliau monopoliui ateina pabaiga!  Nuo šiol galite pasirinkti tiekėją, kuris geriausiai atitinka jūsų elektros vartojimo poreikius ir kainą. Tačiau elektros perdavimas ir skirstymas vis dar yra reguliuojami valstybės. Todėl vieną kainos dalį sudaro tiekėjo kaina, o kitą – fiksuota ir valstybės nustatyta elektros perdavimo ir skirstymo dalis.

Kodėl verta rinktis „Elektrum“?

Geresnė kaina

Suprantame ir žinome, kaip konkurencijos sąlygomis suteikti klientams geriausią kainą. Jau 10 metų tiekiame elektrą verslui. Jei elektros tiekėjo nepasirinksite, automatiškai liksite su senuoju tiekėju ir už elektrą mokėsite daugiau.

Paskaičiuokite savo elektros kainą

 

Net 50% „Elektrum“ pagaminamos elektros energijos yra atsinaujinanti

Ir kiekvienais metais šios energijos dalis didėja. Esame vieni žaliausių gamintojų Europoje – kviečiame prisidėti prie tvarios aplinkos kūrimo ir jus.

Patikimas tiekėjas

„Elektrum Lietuva“ – didžiausios elektros tiekimo įmonės Baltijos šalyse „Latvenergo“ šeimos dalis. Mūsų paslaugų kokybę ir patrauklumą įrodo ilgametė patirtis ir skaičiai: su mumis jau 750 000 klientų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Iš jų – virš 7500 verslo klientų Lietuvoje, kurie laisvu elektros tiekėjo pasirinkimu džiaugiasi nuo 2010 metų.

Ar sudėtinga pasikeisti tiekėją?

Lengviau nei atrodo. Jokių pakeitimų nei pastato viduje, nei lauke atlikti nereikia. Viską sutvarkysite dviem žingsniais neatsitraukdami nuo kompiuterio:

1. „Elektrum“ parengia pasiūlymą pagal jūsų elektros suvartojimo poreikius.

2. Internetu pasirašome sutartį ir taupote iš karto.

Pozityvi žinia – planas „Praktiškas“ padės Jums sutaupyti!

Užpildykite laukelius ir mes susisieksime

Sutinku, kad mano asmens duomenys būtų naudojami pasiūlymams ir naujienoms gauti. Daugiau mūsų Privatumo politikoje

Vairāk sadaļu