Kas yra „Elektrum Lietuva“?

Džiaugiamės priklausydami didelei „Latvenergo“ šeimai, kuri yra didžiausia elektros tiekimo grupė Baltijos šalyse. Kartu mes vienijame virš 900 000 klientų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Nors savo veiklą Lietuvoje pradėjome vos prieš aštuonerius metus, atsinešame net 80 metų patirtį Baltijos šalių energetikos sektoriuje. Tai garantuoja mūsų paslaugų saugumą ir stabilumą.

Esame nuolatos auganti ir į savo klientų poreikius įsiklausanti kompanija. Tuo įsitikinome, nes kas ketvirtas klientas mus renkasi savo tiekėju – mūsų paslaugomis naudojasi jau daugiau nei 7500 klientų Lietuvoje. Nuolatos bendraudami su savo klientais išgirdome, jog net 99 proc. klientų vertina mūsų siūlomą elektros energijos kainą ir 86 proc. klientų džiaugiasi mūsų aptarnavimo kokybe.

Mumis pasitiki jau daugiau nei 7500 įmonių visoje Lietuvoje!

Kodėl verta rinktis „Elektrum Lietuva“?

Rūpinamės savo klientų poreikiais

  • Klientai mus vertina už individualizuotus pasiūlymus, paprastą bendradarbiavimą ir jų verslui suteikiamą naudą.

Siūlome palankius sprendimus

  • Siekiame būti naudingiausiu elektros tiekėju Jums, todėl visada maloniai patarsime, kaip sumažinti elektros sąskaitas Jūsų verslui, visiškai nekeičiant savo elektros vartojimo įpročių.

Tausojame aplinką

  • Mes gaminame žaliąją energiją – bent 54 proc. jos pagaminama naudojant atsinaujinančius šaltinius.
  • Atsisakėme popierinių sąskaitų.

Esame atviri naujoms galimybėms

  • Vertiname ilgalaikį bendradarbiavimą ir džiaugiamės, jog net 9 iš 10 klientų ir ateityje mus rinktųsi savo elektros tiekėju 
More