Ekologinė atsakomybė

Rūpinamės savo klientais ir mus supančia aplinka. Todėl vis daugiau dėmesio skiriame aplinkos apsaugos svarbai. O gamtos apsauga prasideda nuo paprastų žingsnelių. Elektroninė sąskaita, kuriai nenaudojamas popierius, yra vienas tų paprastų žingsnelių, kuriuos galime žengti kartu su klientais tausodami gamtą.

Mūsų žaliosios politikos įrodymas – POWERED BY GREEN.

Tai kokybės ženklas, reiškiantis, kad „Latvenergo“ tiekiama energija tausoja aplinką.

EURELECTRIC duomenimis, 62 proc. „Latvenergo“ gaminamos energijos gaunama iš atsinaujinančių energijos šaltinių. „Latvenergo“ – tai vienas ekologiškiausių energijos tiekėjų Europos Sąjungoje.

Naudodami energiją iš aplinką tausojančių šaltinių turite galimybę pademonstruoti socialinę atsakomybę ir kilstelėti savo produkto ar paslaugos vertę.
Kokybės ženklas POWERED BY GREEN – geriausia žaliosios filosofijos žinia Jūsų klientams ir verslo partneriams.

elektrum_powered_by_green_logo_da02c.pngKompanija „Latvenergo“ šiuo metu yra antras pagal gaminamą žaliąją elektros energiją gamintojas Europoje (62 proc. elektros energijos gaminama naudojant atsinaujinančius energijos šaltinius) ir trečias labiausiai aplinką tausojantis energijos gamintojas Europos Sąjungoje, pagal anglies dvideginio išmetimą 1 MWh energijos pagaminti.

Tarp bendrovės ateities planų – Dauguvos upės hidroelektrinės hidraulinės sekcijos modernizavimo projektas, kuris užtikrins elektrinės saugumą ir pagerins gamybos efektyvumo rodiklius.

2013 m. duomenimis, „Latvenergo“ elektros ir šilumos energijai gaminti naudojo net 35 % atsinaujinančių išteklių, kiti naudoti ištekliai – daugiausia iškastinis kuras. Elektros energijos gamybai sunaudota 10,278 TJ vandens ir vėjo, 10,253 TJ gamtinių dujų, 59 TJ medienos (3.6 GJ lygus 1 MWh pagamintos elektros).

More