Plečiame viešojo įkrovimo tinklą Lietuvoje!

„Latvenergo“ grupė, kuriai priklauso ir „Elektrum Lietuva“, elektromobilių įkrovimo paslaugų srityje Latvijoje veikia nuo 2019 m., o šiuo metu aktyviai kuria įkrovimo tinklą visose trijose Baltijos šalyse. Latvijoje jau veikia kiek daugiau nei 200 įkrovimo prieigų, kuriose gali būti įrengta nuo vienos iki kelių įkrovimo stotelių, Estijoje – 2 įkrovimo prieigos, o iki metų galo visose Baltijos šalyse jų ketinama turėti per 500. Vien „Elektrum Lietuva“ šiemet Lietuvoje planuoja įrengti 50 įkrovimo stotelių, o kitais metais bendrovės įrengtų įkrovimo stotelių skaičius turėtų didėti iki 200.

Elektromobilių vairuotojų lauks patraukli kainodara, išvystytas greito bei lėto įkrovimo stotelių tinklas, patogus atsiskaitymas „Elektrum Drive“ programėleje bei 24/7 klientų aptarnavimas!

Aktyvi tinklo plėtra!

Siekiame, kad elektromobilių įkrovimo klausimas vartotojams nekeltų galvos skausmo, o visas susijusias paslaugas jie gautų iš vienų rankų, tad vystydami krovos prieigų tinklą siūlome ne tik įrangą – pačias įkrovimo stoteles, bet ir visas įrengimo paslaugas: esant poreikiui, naujo įvado atvedimą, galios didinimą, projektavimą, elektrą, techninį ir skambučių centro aptarnavimą 24/7, nuolatinį stotelių monitoringą bei informacijos apie įkrovimo stoteles sklaidą. Prisidėkite prie tinklo plėtros įdarbindami laisvą savo verslo plotą!

Turite pasiūlymų, kur reikalingos viešo įkrovimo stotelės?

Užpildykite duomenis. Jūsų pasiūlymas mums labai svarbus!

Dar patogesnis naudojimasis įkrovimo stotelėmis!

„Elektrum Drive“ programėlė

  • Atsisiųsti mobiliąją programėlę „Elektrum Drive“ galite visiškai nemokamai.
  • Programėlėje matysite „Elektrum“ įkrovimo stotelių žemėlapį, galėsite stebėti įkrovimo stotelių užimtumą, peržiūrėti įkrovimų sesijų istoriją ir atsisiųsti sąskaitas.
  • Išmaniąja programėle galėsite naudotis keliaudami visose Baltijos šalyse.

Vairāk sadaļu