Reikia konsultacijos arba patarimo dėl elektros energijos buityje?

Užpildykite laukelius ir mes susisieksime

Pasiūlymo sąlygos

*Jeigu sąskaita mažesnė nei vienkartinė nuolaida, skirtumas perkeliamas į kitą mėnesį. Jei pirma sąskaita didesnė nei suteikiama nuolaida, skirtumą tarp sąskaitos ir nuolaidos padengia vartotojas. Nutraukus sutartį anksčiau nei pasibaigia įsipareigojimo laikotarpis, privaloma grąžinti iki sutarties nutraukimo dienos faktiškai suteiktą nuolaidą. Nuolaida taikoma su planu STABILUS 12 naujoms, iki 2023.10.15, pasirašytoms elektros energijos tiekimo sutartims.

Būdai, kaip galite sumažinti sąskaitą už elektros energiją

Padėkite sudaryti sutartį savo artimiesiems!

Padėkite sudaryti sutartį savo artimiesiems!

Nors sutartį su nepriklausomu elektros energijos tiekėju gali sudaryti tik būsto savininkas, tačiau pasirašyti už jį gali ir kitas asmuo. Jums tereikės užpildyti supaprastinto įgaliojimo formą elektros sutarties pasirašymui. Šis procesas itin lengvas ir nereikalaujantis notaro patvirtinimo! 

Kaip sudaryti sutartį?

Reikia konsultacijos arba patarimo dėl elektros energijos buityje?

Užpildykite laukelius ir mes susisieksime

Ar visi vartotojai gali keisti elektros energijos tiekėją?

Lietuvos Respublikos elektros energetikos įstatymas numato, kad kiekvienas vartotojas gali nevaržomai keisti savo elektros energijos tiekėją kada tik panorėjęs – tai taip paprasta, kaip pakeisti savo mobiliojo ryšio operatorių.

Kas yra elektros rinkos liberalizavimas ir kodėl tai vyksta?

Elektros rinkos liberalizavimas – tai visuotinis perėjimas prie nepriklausomų elektros energijos tiekėjų, atsisakant visuomeninio elektros energijos tiekimo. Europos Sąjungoje jis prasidėjo dar 2010 m., ir, būdama ES narė, Lietuva yra įsipareigojusi įgyvendinti šiuos ES teisės aktų reikalavimus. Todėl šalyje yra atsisakoma monopolinių visuomeninio elektros tiekimo paslaugų, o tokiu būdu yra siekiama sukurti palankesnes rinkos sąlygas elektros energijos vartotojams.

Kaip galiu sudaryti sutartį su „Elektrum Lietuva“?

Norėdami sudaryti sutartį su „Elektrum Lietuva“, tai padaryti galite keliais būdais:

Kas yra nepriklausomas elektros energijos tiekėjas?

Nepriklausomas elektros energijos tiekėjas – tai juridinis asmuo, kuris parduoda ir tiekia elektros energiją vartotojams, konkuruodamas su kitais tiekėjais rinkoje.  Nepriklausomų elektros energijos tiekėjų veiklą įstatymų nustatyta tvarka yra reguliuojama ir prižiūrima Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos.

Vairāk sadaļu