Iki kada pasirinkti tiekėją reikia Jums?

Pagal savo suvartojimą elektros energijos kiekį Jūs būsite įtrauktas į vieną iš trijų etapų. Naują sutartį galite pasirašyti jau dabar, nelaukdami priskirto etapo.

Kas Jūsų laukia savo tiekėju pasirinkus „Elektrum“?

Norite pasitarti su „Elektrum“ ekspertais?

Užpildykite laukelius ir mes susisieksime

Sutinku, kad mano asmens duomenys būtų naudojami pasiūlymams ir naujienoms gauti. Daugiau mūsų Privatumo politikoje

Norite pasitarti su „Elektrum“ ekspertais?

Užpildykite laukelius ir mes susisieksime

Sutinku, kad mano asmens duomenys būtų naudojami pasiūlymams ir naujienoms gauti. Daugiau mūsų Privatumo politikoje

Kaip pasikeisti elektros tiekėją?

Elektros tiekėją pasirinkti ir pakeisti yra lengviau nei atrodo. Jokių pakeitimų nei pastato viduje, nei lauke atlikti nereikia, o mūsų konsultantai pasirūpins visais reikalingais dokumentais ir jų pridavimu reikalingoms įstaigoms. Viską sutvarkyti galite dviem žingsniais:

  1. Elektros skaičiuoklės pagalba, arba susisiekę su „Elektrum“ konsultantais, išsirenkate, pagal Jūsų elektros suvartojimo poreikius, Jums tinkamiausią planą.
  2. Pasirašote sutartį Jums patogiausiu būdu – internetu, telefonu arba klientų aptarnavimo salonuose.

Kodėl verta rinktis „Elektrum“?

Patikimas tiekėjas

„Elektrum Lietuva“ – didžiausios elektros tiekimo įmonės Baltijos šalyse „Latvenergo“ šeimos dalis. Mūsų paslaugų kokybę ir patrauklumą įrodo ilgametė patirtis ir skaičiai: su mumis jau 750 000 klientų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Iš jų – virš 8 000 verslo klientų Lietuvoje, kurie laisvu elektros tiekėjo pasirinkimu džiaugiasi nuo 2010 metų.

Išskirtinis klientų aptarnavimas

Žmogiškumas – tai esminė mūsų klientų aptarnavimo savybė. Mes pasiruošę Jums padėti ne tik susipažinti su „Elektrum“ produktais, tačiau mielai pakonsultuosime apie vykstančią elektros rinkos liberalizaciją ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus. Jau 10 metų kuriame ilgalaikius santykius su savo klientais, stengdamiesi užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas bei aptarnavimą.

Pasirašykite sutartį Jums patogiu būdu – lengvai ir greitai!

Elektros tiekimo sutarties pasirašymo būdai

Nusprendę savo elektros tiekėju pasirinkti „Elektrum“, tai padaryti galite vienu iš Jums patogių būdų: internetu, telefonu arba klientų aptarnavimo salonuose.

Sudarykite sutartį dabar

Vairāk sadaļu