Kodėl nepriklausomu elektros tiekėju verta rinktis ELEKTRUM?

  • VISKAS IŠ VIENŲ RANKŲ – energetikos sprendimai Jūsų namams! Siūlome platų produktų krepšelį: viršįtampių draudimas, žalioji energija, saulės elektrinės bei parkai, šilumos siurbliai, elektromobilių įkrovimo stotelės.
  • LANKSČIOS SĄLYGOS – stebėkite Jums aktualiausius pasiūlymus ir rinkitės mažiausią tuo metu galiojančią kainą be jokių plano nutraukimo baudų ir papildomų mokesčių.
  • NESIBAIGIANČIOS NUOLAIDOS – galimybė sutaupyti papildomai, suteikiant rekomendacijų kodą sau ir savo draugui. Kiek draugų pasinaudos Jūsų kodu, tokią nuolaidą ir gausite!
  • SUTARTIES PASIRAŠYMAS JUMS PATOGIU BŪDU – apsilankykite klientų aptarnavimo salonuose, „Perlas“ terminaluose arba sutartį sudarykite neišėję iš namų – „Elektrum Lietuva“ mobiliojoje programėlėje, savitarnos svetainėje, elektroniniu paštu arba gyvų konsultacijų metu!
  • GALIMYBĖ PADĖTI ARTIMIESIEMS PASIRAŠYTI SUTARTĮ – sudarykite sutartį kito asmens vardu neįšėję iš namų! 
  • PATOGUS SĄSKAITŲ APMOKĖJIMAS – „Elektrum Lietuva“ mobiliojoje programėlėje, savitarnos svetainėje, bankiniu pavedimu, prekybos centro „Maxima“ kasose, atliekant pinigų perlaidą Lietuvos pašto skyriuose visoje Lietuvoje, internetiniame puslapyje „Viena sąskaita“, „Perlas“ terminaluose bei mobiliojoje programėleje „Perlas GO“.
  • VALSTYBĖS KOMPENSACIJOS – visiems elektros planams bus taikomos LR Vyriausybės patvirtintos kompensacijos už elektros energiją.

Daugiau lankstumo energetikos rinkoje!

Pigiausias ELEKTRUM planas „Praktiškas“

 

Elektros planas  „Praktiškas“ – mažiausia kaina ir lanksčiausios sąlygos iš visų „Elektrum“ planų! Jokių papildomų sąlygų ar baudų nutraukus sutartį.

Daugiau

Registruokitės ir gaukite elektros tiekimo pasiūlymą pirmieji!

Užpildykite laukelius ir mes susisieksime

Ką daryti, kad gaučiau kompensaciją už elektros energiją?

Jeigu Jums priklauso kompensacija už elektros energiją, papildomai nieko daryti nereikia – ji bus pritaikyta automatiškai.

Ar visi vartotojai gali keisti elektros energijos tiekėją?

Lietuvos Respublikos elektros energetikos įstatymas numato, kad kiekvienas vartotojas gali nevaržomai keisti savo elektros energijos tiekėją kada tik panorėjęs – tai taip paprasta, kaip pakeisti savo mobiliojo ryšio operatorių.

Kas yra elektros rinkos liberalizavimas ir kodėl tai vyksta?

Elektros rinkos liberalizavimas – tai visuotinis perėjimas prie nepriklausomų elektros energijos tiekėjų, atsisakant visuomeninio elektros energijos tiekimo. Europos Sąjungoje jis prasidėjo dar 2010 m., ir, būdama ES narė, Lietuva yra įsipareigojusi įgyvendinti šiuos ES teisės aktų reikalavimus. Todėl šalyje yra atsisakoma monopolinių visuomeninio elektros tiekimo paslaugų, o tokiu būdu yra siekiama sukurti palankesnes rinkos sąlygas elektros energijos vartotojams.

Kaip galiu sudaryti sutartį su „Elektrum Lietuva“?

Norėdami sudaryti sutartį su „Elektrum Lietuva“, tai padaryti galite keliais būdais:

Kas yra nepriklausomas elektros energijos tiekėjas?

Nepriklausomas elektros energijos tiekėjas – tai juridinis asmuo, kuris parduoda ir tiekia elektros energiją vartotojams, konkuruodamas su kitais tiekėjais rinkoje.  Nepriklausomų elektros energijos tiekėjų veiklą įstatymų nustatyta tvarka yra reguliuojama ir prižiūrima Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos.

Registruokitės ir gaukite elektros tiekimo pasiūlymą pirmieji!

Užpildykite laukelius ir mes susisieksime

Pasirašykite sutartį Jums patogiu būdu – lengvai ir greitai!

Elektros tiekimo sutarties pasirašymo būdai

Nusprendę savo elektros tiekėju pasirinkti „Elektrum“, tai padaryti galite vienu iš Jums patogių būdų: „Elektrum Lietuva“ mobiliojoje programėlėje, paskambinę telefonu +370 661 10 608, internetu arba klientų aptarnavimo salonuose bei „Perlas“ terminaluose.

Sudarykite sutartį dabar

Padėkite sudaryti sutartį savo artimiesiems!

Nors sutartį su nepriklausomu elektros energijos tiekėju gali sudaryti tik būsto savininkas, tačiau pasirašyti už jį gali ir kitas asmuo. Jums tereikės užpildyti supaprastinto įgaliojimo formą elektros sutarties pasirašymui. Šis procesas itin lengvas ir nereikalaujantis notaro patvirtinimo.

Kaip sudaryti sutartį?

Jau esate mūsų klientas? Rekomenduokite draugui!

Dalinkitės „Elektrum“ elektros klientams suteiktu rekomendacijos kodu su draugais ir, jei draugas panaudos Jūsų rekomendacijos kodą – pritaikysime 9,99 Eur nuolaidą Jūsų ir draugo elektros energijos sąskaitoms!

Sužinoti daugiau

Iki kada pasirinkti tiekėją reikia Jums?

Pagal savo suvartojimą elektros energijos kiekį Jūs būsite įtrauktas į vieną iš trijų etapų. Naują sutartį galite pasirašyti jau dabar, nelaukdami priskirto etapo.

Vairāk sadaļu