Produktai

Elektros planai ir kainos

Specialūs elektros kainos pasiūlymai pagal Jūsų suvartojimą, prisijungus prie savitarnos. Fiksuokite palankiausią kainą, bet ne sutartį – ją galite nutraukti bet kuriuo metu. Jokių paslėptų sąlygų.

Peržiūrėti pasiūlymus

Saulės elektrinės

Saulės elektrinės – šviesi investicija į Jūsų ateitį. Iki 70 % mažesnės išlaidos elektros energijai jau nuo pirmosios saulės elektrinės įjungimo dienos. Žalią energiją gaminsite patys bei tapsite nepriklausomi nuo rinkos pokyčių lemiamo elektros kainų augimo.

Skaityti išsamiau

Saulės parkas

Nuo šiol saulės pagamintą elektros energiją gali naudoti net ir neturintys galimybės įsirengti elektrinės ant savo namo stogo ar gyvenantys daugiabutyje. Viskas labai paprasta: pasirinksite savo dalį elektrinės saulės parke ir tapsite nepriklausomu gamintoju!

Skaityti išsamiau

Nutolusios saulės elektrinės

Nuo šiol elektrą galite pasigaminti patys, kai elektros energija gaminama vienoje vietoje, o vartojama ir kitoje. Įsirenkite nutolusią saulės elektrinę!

Skaityti išsamiau

Draudimas nuo elektros įtampos svyravimų ir viršįtampių

Apsaugokite savo elektrinius prietaisus nuo žalos, kurią gali sukelti nenumatyta viršįtampė, žaibas, srovės svyravimai ar dingusi elektra – vos už papildomą 1 Eur/mėn. Draudžiamojo įvykio metu atlyginsime padarytą žalą iki 1000 Eur.

Skaityti išsamiau

Įkrovimo stotelės

Nuo šiol įkraukite savo automobilį su „Elektrum“! Mūsų komanda, bendradarbiaudama su patikimais bei rinkoje patikrintais partneriais, pasirūpins viskuo – nuo asmeninio pasiūlymo sudarymo, iki įkrovimo stotelės įrengimo.

Skaityti išsamiau

Šilumos siurbliai

Kviečiame susipažinti su oras-oras šilumos siurblių sprendimais, siūlomais „Elektrum“ ekspertų. Džiaukitės švaresniu patalpos oru, optimaliu temperatūros palaikymu, aukščiausios kokybės įranga ir išmaniu valdymu.

Skaityti išsamiau

Saulės baterijos

Siūlomą saulės baterijų įrangą gali įsigyti klientai, kurie jau yra įsirengę saulės elektrinę arba planuoja ją įsirengti kartu „Elektrum“. „Huawei LUNA2000“ saulės baterija ir rezervinio tiekimo dežutė „Huawei Back Up Box“ yra suderinti su mūsų elektrinių įranga. Būkite nepriklausomi nuo elektros tinklų ir energiją kaupkite saulės baterijoje!

Skaityti išsamiau

Pasirašykite sutartį Jums patogiu būdu!

Patogiai valdykite paslaugas savo telefone!

Norite paprastai ir greitai valdyti savo paslaugas, apmokėti sąskaitas, sudaryti sutartis arba keisti elektros planus? Taupykite savo laiką su „Elektrum Lietuva“ mobiliąja programėle – visas paslaugas rasite vienoje vietoje!

   

Kodėl Jums galime būti naudingi?

  

Vairāk sadaļu