Produktai

Elektros planai ir kainos

Specialūs elektros kainos pasiūlymai pagal Jūsų suvartojimą, prisijungus prie savitarnos. Fiksuokite palankiausią kainą, bet ne sutartį – ją galite nutraukti bet kuriuo metu. Jokių paslėptų sąlygų.

Peržiūrėti pasiūlymus

Saulės elektrinės

Saulės elektrinės – šviesi investicija į Jūsų ateitį. Iki 70 % mažesnės išlaidos elektros energijai jau nuo pirmosios saulės elektrinės įjungimo dienos. Žalią energiją gaminsite patys bei tapsite nepriklausomi nuo rinkos pokyčių lemiamo elektros kainų augimo.

Skaityti išsamiau

Saulės parkas

Nuo šiol saulės pagamintą elektros energiją gali naudoti net ir neturintys galimybės įsirengti elektrinės ant savo namo stogo ar gyvenantys daugiabutyje. Viskas labai paprasta: pasirinksite savo dalį elektrinės saulės parke ir tapsite nepriklausomu gamintoju! Šiuo metu vykdoma rezervacija šiuose saulės parkuose: 4,4 MW Šiaulių apskrityje bei 5 MW Klaipėdos apskrityje.

Skaityti išsamiau

Nutolusios saulės elektrinės

Nuo šiol elektrą galite pasigaminti patys, kai elektros energija gaminama vienoje vietoje, o vartojama ir kitoje. Įsirenkite nutolusią saulės elektrinę!

Skaityti išsamiau

Draudimas nuo elektros įtampos svyravimų ir viršįtampių

Apsaugokite savo elektrinius prietaisus nuo žalos, kurią gali sukelti nenumatyta viršįtampė, žaibas, srovės svyravimai ar dingusi elektra – vos už papildomą 1 Eur/mėn. Draudžiamojo įvykio metu atlyginsime padarytą žalą iki 1000 Eur.

Skaityti išsamiau

Krovos stotelės

Nuo šiol įkraukite savo automobilį su „Elektrum“! Mūsų komanda, bendradarbiaudama su patikimais bei rinkoje patikrintais partneriais, pasirūpins viskuo – nuo asmeninio pasiūlymo sudarymo, iki įkrovimo stotelės įrengimo.

Skaityti išsamiau

Pasirašykite sutartį Jums patogiu būdu

Elektros tiekimo sutarties pasirašymo būdai

Savo elektros tiekėju norite pasirinkti „Elektrum“? Tai padaryti galite vienu iš Jums patogių būdų:

  • internetu – lengvai ir greitai, užtruksite vos 5 min.;
  • klientų aptarnavimo salonuose, 12-oje miestų visoje Lietuvoje;
  • telefonu +370 700 77 000 arba el. paštu info@elektrum.lt.

Sudarykite sutartį dabar

Kodėl Jums galime būti naudingi?

  

Vairāk sadaļu