Apie mus

80 metų patirtis

Džiaugiamės priklausydami didelei „Latvenergo“ šeimai, kuri yra didžiausia elektros tiekimo grupė Baltijos šalyse. Nors savo veiklą Lietuvoje pradėjome vos prieš dešimt metų, atsinešame net 80 metų patirtį Baltijos šalių energetikos sektoriuje. Tai garantuoja mūsų paslaugų saugumą ir stabilumą.

Daugybė patenkintų klientų

Kartu mes vienijame virš 750 000 klientų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Mumis pasitiki jau daugiau nei 7500 įmonių bei daugiau nei 300 saulės elektrinių savininkų visoje Lietuvoje. Kviečiame, prisijunkite prie „Elektrum“ bendruomenės.

Tapkite elektros klientu

Žalioji „Elektrum“ bendruomenė

Remiantis „Eurostat“ duomenimis, net 50 proc. „Latvenergo“ pagamintos elektros energijos yra iš atsinaujinančių šaltinių. Džiaugiamės būdami vienais draugiškiausių aplinkai elektros energijos gamintojų Europoje. Taip pat didžiuojamės savo klientais, kurie įsirengė saulės elektrines ir sąmoningai naudoja gamtos išteklius bei žalią energiją gamina patys.

Įsirenkite saulės elektrinę

Auganti produktų pasiūla

Esame nuolatos auganti ir į savo klientų poreikius įsiklausanti kompanija, tad nuolat atnaujiname savo produktų krepšelį. Džiaugiamės, kad šiemet galime pasiūlyti ir buitiniams vartotojams už elektros energiją mokėti mažiau.

Turite daugiau klausimų?

Vairāk sadaļu