Elektrum

Apie mus

„Elektrum“ – pozityvus elektros energijos tiekėjas!

Esame pozityvus ir draugiškas nepriklausomas elektros tiekėjas. Vystome saulės ir vėjo parkus bei plečiame viešąjį elektromobilių tinklą „Elektrum Drive“. Siūlome įvairias su energija susijusias paslaugas ir padedame gyventojams bei verslams valdyti savo energijos išlaidas pasitelkiant inovatyvius ir tvarius sprendimus. Elektra yra mūsų sritis jau daug metų, ją išmanome puikiai – priklausome „Latvenergo“ įmonių grupei, didžiausiai energijos gamintojai Baltijos šalyse.

85-ių metų patirtis

Džiaugiamės priklausydami didelei „Latvenergo“ šeimai, kuri yra didžiausia elektros tiekėja Baltijos šalyse. Nors savo veiklą Lietuvoje pradėjome vos prieš dešimt metų, atsinešame net 85-ių metų patirtį Baltijos šalių energetikos sektoriuje. Tai užtikrina mūsų paslaugų saugumą ir stabilumą.

Daugybė patenkintų klientų

Kartu mes vienijame virš 818 000 klientų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Mumis pasitiki jau daugiau nei 12 000 įmonių bei daugiau nei 2 500 saulės elektrinių savininkų visoje Lietuvoje. 

Tapkite mūsų klientu

Žalioji „Elektrum“ bendruomenė

70 proc. „Latvenergo“ įmonių grupėje pagamintos elektros energijos yra iš atsinaujinančių energijos išteklių. „Elektrum“ komanda Lietuvoje vysto saulės ir vėjo parkus. Šiuo metu veikia 6 saulės parkai ir yra statomi du vėjo parkai.

Naudokite žaliąją energiją ir Jūs

Karjera „Elektrum“

Esame sparčiai augantis, į ateitį orientuotas verslas, kurio dalimi gali būti ir Tu! Mūsų įmonėje dirba įvairių sričių specialistai. Kviečiame įdarbinti savo energiją ir žinias bei augti kartu!

Darbo skelbimai

Įmonės rekvizitai

„Elektrum Lietuva“, UAB
Lvivo g. 21A, Vilnius, LT-09313, Lietuva

Įmonės kodas: 301506046
PVM mokėtojo kodas: LT100003800414

Vairāk sadaļu