Produktai

Elektra

Savo nepriklausomu elektros tiekėju rinkitės „Elektrum“ ir gaukite elektros vartojimo įpročius atitinkantį planą ir kainodarą.

Išsamiau

Saulės elektrinės

Įdarbinkite savo įmonės stogą: saulės elektrinės suteikia galimybę išnaudoti nenaudojamą pastatų plotą ir taip ne tik sutaupyti, bet ir užsitikrinti ilgalaikę energetinę nepriklausomybę.

Išsamiau

Dujos

Jūsų verslui siūlome optimizuoti ir dujų suvartojimo išlaidas. Dabar dar patogiau – viskas vienose rankose, nuo šiol dujas ir elektros energiją galite pirkti iš vieno tiekėjo.

Išsamiau

Energetinio efektyvumo mokymai

Kartu su mūsų Energijos efektyvumo centru parengėme praktinius interaktyvius mokymo kursus energijos efektyvumo klausimais. Kviečiame išbandyti savo įgūdžius virtualios įmonės energijos valdyme!

Pradėti

Įkrovimo stotelės

Automobilio įkrovimas „Elektrum“ įkrovimo stotelėse – idėja verslo skatinimui! ,,Elektrum“ komanda, bendradarbiaudama su patikimais bei rinkoje patikrintais partneriais, pasirūpins viskuo – nuo asmeninio pasiūlymo sudarymo, iki įkrovimo stotelės įrengimo.

Išsamiau

Saulės parkai

Jeigu neturite laisvo ploto ant įmonės stogo ar žemės sklypo, mes Jums galime pasiūlyti įsigyti elektrinę iš „Elektrum“ saulės parko (galima ES parama).

Išsamiau

Kodėl Jums galime būti naudingi?

Patogiai valdykite paslaugas savo telefone!

Norite paprastai ir greitai valdyti savo paslaugas, apmokėti sąskaitas, sudaryti sutartis arba keisti elektros planus? Taupykite savo laiką su „Elektrum Lietuva“ mobiliąja programėle – visas paslaugas rasite vienoje vietoje!

    

Vairāk sadaļu