Elektros gamintojas, kuriuo galite pasitikėti

Mumis pasitiki jau 750 000 elektros vartotojų Baltijos šalyse

Elektrum iniciatyvoje „Planas A“

Prisijungėme prie Šiaulių banko iniciatyvos smulkiajam verslui Planas A, kurios metu jos dalyviams teiksime nemokamas konsultacijas ir siūlysime platų paslaugų bei produktų krepšelį su specialais pasiūlymais.

Produktai

Elektra

Savo nepriklausomu elektros tiekėju rinkitės „Elektrum“ ir gaukite elektros vartojimo įpročius atitinkantį planą ir kainodarą.

Išsamiau

Saulės elektrinės

Įdarbinkite savo įmonės stogą: saulės elektrinės suteikia galimybę išnaudoti nenaudojamą pastatų plotą ir taip ne tik sutaupyti, bet ir užsitikrinti ilgalaikę energetinę nepriklausomybę.

Išsamiau

Dujos

Jūsų verslui siūlome optimizuoti ir dujų suvartojimo išlaidas. Dabar dar patogiau – viskas vienose rankose, nuo šiol dujas ir elektros energiją galite pirkti iš vieno tiekėjo.

Išsamiau

Energetinio efektyvumo mokymai

Kartu su mūsų Energijos efektyvumo centru parengėme praktinius interaktyvius mokymo kursus energijos efektyvumo klausimais. Kviečiame išbandyti savo įgūdžius virtualios įmonės energijos valdyme!

Pradėti

Krovos stotelės

Automobilio įkrovimas „Elektrum“ krovos stotelėse – idėja verslo skatinimui! ,,Elektrum“ komanda, bendradarbiaudama su patikimais bei rinkoje patikrintais partneriais, pasirūpins viskuo – nuo asmeninio pasiūlymo sudarymo, iki įkrovimo stotelės įrengimo.

Išsamiau

Kodėl Jums galime būti naudingi?

Vairāk sadaļu