Produktai

Elektra

Savo nepriklausomu elektros tiekėju rinkitės „Elektrum“ ir gaukite elektros vartojimo įpročius atitinkantį planą ir kainodarą.

Išsamiau

Saulės elektrinės

Įdarbinkite savo įmonės stogą: saulės elektrinės suteikia galimybę išnaudoti nenaudojamą pastatų plotą ir taip ne tik sutaupyti, bet ir užsitikrinti ilgalaikę energetinę nepriklausomybę.

Išsamiau

Dujos

Jūsų verslui siūlome optimizuoti ir dujų suvartojimo išlaidas. Dabar dar patogiau – viskas vienose rankose, nuo šiol dujas ir elektros energiją galite pirkti iš vieno tiekėjo.

Išsamiau

Energetinio efektyvumo mokymai

Kartu su mūsų Energijos efektyvumo centru parengėme praktinius interaktyvius mokymo kursus energijos efektyvumo klausimais. Kviečiame išbandyti savo įgūdžius virtualios įmonės energijos valdyme!

Pradėti

Įkrovimo stotelės

Automobilio įkrovimas „Elektrum“ įkrovimo stotelėse – idėja verslo skatinimui! ,,Elektrum“ komanda, bendradarbiaudama su patikimais bei rinkoje patikrintais partneriais, pasirūpins viskuo – nuo asmeninio pasiūlymo sudarymo, iki įkrovimo stotelės įrengimo.

Išsamiau

Saulės parkai

Jeigu neturite laisvo ploto ant įmonės stogo ar žemės sklypo, mes Jums galime pasiūlyti įsigyti elektrinę iš „Elektrum“ saulės parko (galima ES parama).

Išsamiau

Kodėl Jums galime būti naudingi?

Patogiai valdykite paslaugas savo telefone!

„Elektrum Lietuva“ mobilioji programėlė – visiems Jūsų poreikiams! Norite paprastai ir greitai valdyti savo paslaugas: deklaruoti elektros bei dujų suvartojimo rodmenis, apmokėti sąskaitas, peržiūrėti savo elektros suvartojimą, o gal Jums įdomu sužinoti, kaip efektyviai taupyti elektros energiją? Kaip tik Jums turime puikų sprendimą – „Elektrum Lietuva“ mobiliąją programėlę, kurios pagalba taupysite savo laiką! Daugiau apie mobililiąją programėlę galite sužinoti čia

Neturite programėlės? Lengvai ir paprastai parsisiųskite iš App Store arba Google Play parduotuvės!

    

Vairāk sadaļu