Nekilnojamojo turto projektų vystytojams

Modernus biuras, butas ar komercinės paskirties objektas šiandien sunkiai įsivaizduojamas be patogių elektromobilio įkrovimo sprendimų ir dažnai neatitinka nuomininkų bei klientų lūkesčių. Šiuo metu rinkoje juntamas vis didesnis susidomėjimas įkrovimo sprendimais, todėl dabar itin palankus laikas pasirūpinti įkrovimo infrastruktūra vystant naujus nekilnojamo turto projektus.

Pagal šiuo metu galiojantį Statybos techninį reglamentą (STR), visuose naujai statomuose ar rekonstruojamuose gyvenamosios ir komercinės paskirties pastatuose yra numatyta, kad 20 proc. visų stovėjimo vietų turi būti paruošta elektromobilių įkrovimui. Tai reiškia, kad jau dabar stovėjimo aikštelėse turi būti planuojama ir diegiama tokia infrastruktūra, kuri sudarytų galimybę įrengti elektromobilių įkrovimo stoteles.

„Elektrum Drive“ įkrovimo paslauga

Jeigu prie biuro, prekybos centro, daugiabučio ar kitur įsirengėte arba planuojate įsirengti elektromobilių įkrovimo stotelę ir norite, kad ši stotelė būtų vieša, turime Jums sprendimą – „Elektrum Drive“ paslaugą.

Su šia paslauga mes užtikriname:

  • Jūsų įkrovimo stotelės prijungimą prie „Elektrum“ viešo įkrovimo tinklo ir jos rodymą ,,Elektrum Drive“ programėlės žemėlapyje.
  • Patogų ir greitą atsiskaitymą už įkrovimo paslaugą elektromobilių vairuotojams su „Elektrum Drive“ programėle.
  • Klientų aptarnavimą 24/7.
  • Nuolatinį įkrovimo stotelių stebėjimą bei informacijos apie jas sklaidą.

 

Jeigu norite sužinoti daugiau informacijos apie „Elektrum Drive“ paslaugą, kreipkitės!

Įkrovimo stotelių ir „Elektrum Drive“ privalumai

Prekybos ir pramogų centrai, viešbučiai ir restoranai

Elektromobilių vairuotojai savo apsipirkimo ir laisvalaikio įpročius derina su galimybe įkrauti elektromobilį. Pasiūlydami patogius įkrovimo sprendimus Jūsų verslo vietoje, pritrauksite daugiau klientų ir padėsite formuoti naujus jų įpročius. Klientai už įkrovimui suvartotą elektros energiją galės atsiskaityti mobiliojoje „Elektrum Drive“ programėlėje.

Biurų ir komercinių patalpų vystytojams

Darbovietės – puiki vieta elektromobiliams įkrauti. Atvykusieji į biurą automobilius stovėjimo aikštelėse dažniausiai palieka 6-8 valandoms. Taigi, pastatų vystytojams elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimas naujame ar esamame biurų pastate pagerins pelningumą, o kartu su „Elektrum Drive“ paslauga suteiks galimybę gauti papildomų pajamų iš įkrovimo paslaugų teikimo.

Daugiabučių namų valdytojams ir gyventojams

Siekdami užtikrinti galimybę gyventojams, norintiems elektromobilį įkrauti namuose, bet neturintiems privačios stovėjimo vietos, siūlome įrengti viešas įkrovimo stoteles. Namo valdytojas, bendradarbiaudamas su „Elektrum“, galės lengvai ir greitai apskaičiuoti bei pateikti sąskaitas gyventojams už naudojimąsi įkrovimo paslauga.

Jei esate daugiabučio namo gyventojas ir turite privačią stovėjimo vietą, galite įsirengti nuosavą elektromobilio įkrovimo stotelę.

Daugiau

Norite įsirengti įkrovimo stoteles su „Elektrum Drive“ paslauga savo verslui?

Užpildykite laukelius ir mes susisieksime

Formoje esančių asmens duomenų tvarkymo tikslas – konsultacijų teikimas ir pasiūlymų dėl įkrovimo stotelių su „Elektrum Drive“ paslaugos rengimas. Šiuos asmens duomenis tvarkysime vadovaudamiesi Bendrojo duomenų apsaugos reglamento ir „Elektrum Lietuva“, UAB privatumo politikos nuostatomis.

Vairāk sadaļu