Elektrum

Kaip pasidalinti rekomendacijos kodu?

Atlikite vos tris paprastus žingsnius ir sumažinsite sąskaitą už elektros energiją!

 • 1 žingsnis


  Pasidalinkite savo nuolaidos kodu su draugais. Unikalų nuolaidos kodą galite matyti prisijungus prie „Elektrum“ savitarnos svetainės ir meniu skiltyje paspaudus „Rekomendacijos kodas“

 • 2 žingsnis


  Draugas savitarnos svetainėje sudaro elektros tiekimo sutartį su pozityvios energijos tiekėju „Elektrum“ ir panaudoja Jūsų suteiktą rekomendacijos kodą

 • 3 žingsnis


  Po rekomenduotos sutarties elektros tiekimo pradžios Jums ir Jūsų draugo sąskaitai pritaikoma 9,99 Eur nuolaida. Kuo daugiau draugų pakviesite, tuo didesnę nuolaidą gausite – nuolaidos kodai sumuojasi!

  Kokią nuolaidą gausiu?

„Elektrum“ rekomendacijos kodas, pasidalintas su draugais ir artimaisiais, abiems pusėms suteikia 9,99 Eur nuolaidą! Prisijunkite prie savo savitarnos paskyros, susiraskite ir nukopijuokite kodą, o tada nusiųskite jį draugui. Šiam sudarius sutartį, abu gausite nuolaidą. 

Kuo daugiau kartų Jūsų kodas bus panaudotas, tuo didesnę nuolaidą gausite!

Svarbu žinoti! 

Nuolaidos kodų sumos sumuojasi ir yra priskaičiuojamos tik po rekomenduotos elektros tiekimo sutarties pradžios. Draugai, naudojantis savitarnos svetaine, panaudoti nuolaidos kodą gali vieną kartą, tačiau jie taip pat turi galimybę sutaupyti dalijantis kodu su savo draugais! Tuo tarpu, jeigu jau esate ELEKTRUM klientas ir norite sudaryti sutartį naujam objektui ar ją pratęsti, rekomendacijos kodo pritaikyti nebegalėsite.

Pavydėtinos mūsų klientų patirtys! Ar kitas daugiausiai sutaupęs būsite Jūs?

Dalinamės TOP 3 „Elektrum“ klientų rekomendacijos kodo panaudojimo statistiniais duomenimis:

 • Pirmasis daugiausiai sutaupęs klientas rekomendacijos kodą panaudojo 223 kartus ir gavo 2 277,72 Eur nuolaidą.
 • Antrasis daugiausiai sutaupęs klientas rekomendacijos kodą panaudojo 207 kartus ir gavo 2 067,93 Eur nuolaidą.
 • Trečiasis daugiausiai sutaupęs klientas rekomendacijos kodą panaudojo 104 kartus ir gavo 1 038,96 Eur nuolaidą.

Rekomendacijos kodo pasidalinimo būdai

Rekomenduoti nepriklausomą elektros tiekėją paprasta! Rekomendacijos kodu dalintis galite tiek su draugais, šeimos nariais, kaimynais, tiek su socialinių tinklų nariais.

Rekomendacijos kodas Jūsų telefone!

Dalinkitės nuolaida mobiliojoje programėlėje

Rekomendacijos kodo ieškokite ir „Elektrum Lietuva“ mobiliojoje aplikacijoje! Programėlėje paspauskite laukelį „Rekomendacijos kodas“ ir mygtuku „Dalintis kodu“ nusiųskite jį savo draugams ir pažįstamiems! Dalinkitės rekomendacijos kodu Jums patogiausiu būdu! 

Neturite programėlės? Parsisiųskite ją iš App Store arba Google Play parduotuvės!

Sutarties sudarymas savitarnoje

Dar nesate ELEKTRUM klientas?

Sudaryti sutartį paprasta ir patogu!

Sudarykite sutartį prisijungę prie „Elektrum“ savitarnos svetainės. Tapę mūsų klientu, gausite unikalų rekomendacijos kodą, kuriuo galėsite pasidalinti su savo draugais ar artimaisiais.

Sudaryti sutartį

Vairāk sadaļu