Ką reiškia būti saulės kaimynu?

Saulės elektrinės – gerai žinomas sprendimas tiems, kurie nori būti nepriklausomi nuo kintančių elektros kainų, gaminti savo elektrą tiesiai iš saulės bei prisidėti prie ekologiškesnės aplinkos kūrimo ne tik sau, bet ir ateities kartoms. Jei neturite galimybės pasistatyti nuosavą saulės elektrinę, tačiau norite prisijungti prie laimingų pozityvios elektros energijos gamintojų būrio, saulės parkai – puiki išeitis! Jums nereikia turėti didelių pradinių investicijų ar gyvenamajame būste atlikti papildomų montavimo darbų. Viskas labai paprasta: pasirinke savo dalį elektrinės saulės parke ir naudodamiesi saulės jėgainės pagamintą elektros energiją tapsite nepriklausomu gamintoju!

Kodėl saulės parko dalį verta įsigyti iš Elektrum?

  

Ką reikia padaryti?

1. Įsigykite

Įsigykite elektrinės dalį „Elektrum Lietuva“ saulės parke.

2. Tapkite gaminančiu vartotoju

Kad galėtumėte naudoti saulės jėgainės pagamintą elektros energiją, pateikite prašymą dėl galios priskyrimo Jūsų gyvenamajam būstui ir skirstomųjų tinklų operatorius tinkamam vartojimo kiekio apskaitos fiksavimui įrengs išmanųjį elektros energijos skaitiklį.

3. Taupykite

Saulės parke pagaminta žalia elektros energija keliaus į elektros tinklą, o mėnesio pabaigoje Jūs gausite mažesnes sąskaitas už energiją!

Elektrum saulės parkas

1,5 MW saulės parkas Klaipėdos apskrityje

Elektrum saulės elektrinių parkas nuo pajūrio nutolęs vos 13 kilometrų, todėl pasižymi itin didele saulės spindulių apšvita. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti geriausią saulės parko sprendimą rinkoje!

Sužinokite daugiau

Paskaičiuokite, kiek galėtumėte sutaupyti su Elektrum saulės parku

Susisiekite ir mes padėsime priimti geriausią sprendimą elektrinei saulės parke!

Sutinku, kad mano asmens duomenys būtų naudojami pasiūlymams ir naujienoms gauti. Daugiau mūsų Privatumo politikoje

Sumos skaičiuoklėje yra preliminarios ir priklausys nuo kiekvieną mėnesį sugeneruoto elektros kiekio.

Vairāk sadaļu