Padėkite savo artimiesiems sudaryti elektros energijos tiekimo sutartį internetu
 

Puiki galimybė padėti artimiesiems, kuriems šis pasirinkimo procesas yra sudėtingas, o „Elektrum“ klientų aptarnavimo centras arba Lietuvos pašto skyrius sutarties sudarymui gyvai yra sunkiai pasiekiamas. Padėkite sudaryti elektros energijos tiekimo sutartį neišėję iš namų!

Nors sutartį su nepriklausomu elektros energijos tiekėju gali sudaryti tik būsto savininkas, tačiau pasirašyti už jį gali ir kitas asmuo. Jums tereikės užpildyti supaprastinto įgaliojimo formą elektros sutarties pasirašymui. Šis procesas itin lengvas ir nereikalaujantis notaro patvirtinimo.

  • PAGALBA RENKANTIS NEPRIKLAUSOMĄ TIEKĖJĄ – padėkite greitai ir paprastai sudaryti elektros energijos tiekimo sutartį savo artimiesiems.
  • LAISVĖ RINKTIS – fiksuokite savo elektros kainas pasirinktam laikotarpiui (12 mėn., 24 mėn. arba 36 mėn.).
  • NUOLAIDOS – pirmai sąskaitai ir papildomos naudos naujiems „Elektrum“ klientams, pasirinkus planą STABILUS arba STABILUS+.
  • PATOGUS SĄSKAITŲ APMOKĖJIMAS – galimybė išsirinkti patogiausią būdą sąskaitų apmokėjimui: savitarnos svetainėje, bankiniu pavedimu, prekybos centro „Maxima“ kasose, atliekant pinigų perlaidą Lietuvos pašte, interneto puslapyje „Viena sąskaita“. 
Vairāk sadaļu