Išsirinkite Jums tinkamiausią elektros planą:

Fiksuotas

Tinka klientams, mėgstantiems mažesnę riziką ir planuojantiems biudžetą ilgesniam laikotarpiui. Fiksuota kaina reiškia, kad kainos pokyčiai rinkoje Jums įtakos neturės – Jūs visada mokate fiksuotą kainą.

Kintantis

Daugiau laisvės ir kartu daugiau rizikos perkant elektros energiją už nefiksuotą kainą. Šio tipo elektros energijos kaina nustatoma rinkoje, kur naujos kainos skaičiuojamos kas valandą. Naudojant šią kainodarą galima sutaupyti ypač daug, tačiau galima patirti ir nuostolių, nes neįmanoma nuspėti, kaip keisis rinkos kaina.

Žalias

Pasirinkus bet kurią elektros kainodarą turite galimybę vartoti žaliąją energiją. Naudodami energiją iš aplinką tausojančių šaltinių, turite galimybę pademonstruoti socialinę atsakomybę ir kilstelėti savo produkto ar paslaugos vertę. POWERED BY GREEN – geriausia žaliosios filosofijos žinia Jūsų klientams ir verslo partneriams. Prisidėkite prie gamtos tausojimo.

Žalios energijos supirkimas iš gamintojų

Energijos iš atsinaujinančių šaltinių gamintojo statusą turinčioms įmonėms esame pasiruošę padėti užauginti generuojamos energijos vertę, supirkdami Jūsų pagamintą žaliąją elektros energiją!

Daugiau

Gaukite efektyviausią elektros pasiūlymą savo įmonei!

Užpildykite laukelius ir mes netrukus susisieksime.

Nuo ko priklauso elektros kaina verslui?

 

Elektra vartotojus iš gamintojo pasiekia ne iš karto. Elektros gamintojai energiją gamina jėgainėse, vėliau ją tiekia perdavimo ir skirstymo sistemoms, iš kurių vartotojai energiją ir perka. Tad elektros kainos sandara tiesiogiai priklauso nuo gamintojų ir skirstytojų nustatomų kainų.

Galutinės elektros kainos vartotojams nustatymas susideda iš kelių komponentų:

  • Elektros energijos kainos.
  • Sistemos operatoriaus paslaugų kainos.
  • Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos nustatytų mokesčių.

Už antrąjį ir trečiąjį kainos komponentą mokama ESO, o pati elektros kaina Lietuvoje gali būti sumokama pasirinktam nepriklausomam elektros tiekėjui.

Kokį elektros kainos tipą pasirinkti?


Dabar galima rinktis iš dviejų skirtingų kainodaros variantų. Skirtingoms įmonėms tinka skirtingi sprendimai, todėl peržiūrėkite pateiktą informaciją ir įvertinkite, kuris sprendimas geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

  • Fiksuota kaina tinka klientams, mėgstantiems mažesnę riziką ir planuoti biudžetą ilgesniam laikotarpiui. Fiksuota kaina reiškia, kad kainos pokyčiai rinkoje Jums įtakos neturės – Jūs visada mokate fiksuotą kainą.
  • Rinkos kaina – tai kaina, kuri suteikia daugiau laisvės ir kartu daugiau rizikos perkant elektros energiją už nefiksuotą kainą. Šio tipo elektros energijos kaina nustatoma rinkoje, kur naujos kainos skaičiuojamos kas valandą. Naudojant šią kainodarą galima sutaupyti ypač daug, tačiau galima patirti ir nuostolių, nes neįmanoma nuspėti, kaip keisis rinkos kaina.

Susisiekite, parinksime efektyviausią sprendimą Jūsų įmonei!

Patogus „Elektrum“ paslaugų valdymas

Išbandykite naująją „Elektrum Lietuva“ programėlę savo telefone!

Programėlėje rasite visas mūsų teikiamas paslaugas – nuo rodmenų deklaravimo iki elektros kainų biržoje stebėjimo, kurias galėsite valdyti paprastai ir greitai!

Atsisiųsti

Valdykite paslaugas savitarnos svetainėje!

  • matykite savo turimas sutartis;
  • deklaruokite savo elektros suvartojimą;
  • koreguokite savo asmeninę informaciją;
  •  matykite savo deklaruoto elektros suvartojimo statistiką;
  •  peržiūrėkite ir apmokėkite sąskaitas už elektros tiekimą.

Savitarnos svetainė

Vairāk sadaļu