Atėjus vasarai mūsų mintys ir planai vis dažniau sukasi apie atostogas, norisi skirti daugiau laiko ir santaupų kokybiškam poilsiui, tad jau iš anksto pradedame galvoti, kaip efektyviai sutaupyti atostogoms. „Elektrum Lietuva“ klientė Inesa Paročkienė dalinasi patirtimi, kokie sprendimai jai padeda sumažinti elektros sąskaitas ir daugiau pinigų atsidėti maloniam laisvalaikio praleidimui.

Inesa prisimena, kad „Elektrum Lietuva“ kliente tapo prieš dvejus metus, tuo metu ji rinkosi iš kelių nepriklausomų elektros tiekėjų, o galutinį jos apsisprendimą nulėmė kelios pagrindinės priežastys: lankstūs elektros planai, patrauklios kainos, tiekėjo siūloma žalioji energija ir patogūs technologiniai sprendimai.

„Tapusi „Elektrum Lietuva“ kliente tikrai jaučiu ir ilgalaikę naudą – stabilios sutarties sąlygos bei aiški kainodara leidžia planuoti išlaidas ilgalaikėje perspektyvoje ir efektyviai sutaupyti“, – pasakoja klientė.

Labiausiai vertina stabilias sąlygas ir aiškią kainodarą

Inesos nuomone, vienas ryškiausių „Elektrum Lietuva“ privalumų elektros tiekėjų rinkoje – orientacija į klientą. Pasak jos, bendrovė siūlo lanksčias sąlygas, o elektros tiekimo planai yra siūlomi pagal individualius poreikius.

„Pradėjusi derinti elektros tiekimo sutartį, su klientų aptarnavimo specialistais pasidalinau lūkesčiu dėl mažesnės elektros kainos naktimis ir savaitgalis. Netrukus jie grįžo su planu, atliepiantį išsakytą poreikį ir mano elektros vartojimo įpročius. Mane, kaip klientę, džiugina aiškios sutarties sąlygos, kokybiškas aptarnavimas ir skaidri kainodara, kuri leidžia geriau planuoti savo išlaidas“, – patirtimi dalijasi moteris.

Tai, kad aiški kainodara ir prie elektros vartojimo poreikių pritaikytas elektros tiekimo planas padeda efektyviau taupyti, patvirtina ir „Elektrum Lietuva“ produktų vystymo vadovas Mantas Kavaliauskas.

„Mūsų kainodara skaidri ir aiškiai išdėstyta, klientai turi galimybę pasirinkti jiems tinkamiausią elektros tiekimo planą, poreikiui esant – konsultuotis su mūsų specialistais ir kartu ieškoti palankiausių sąlygų. Iš esmės, tie, kurie patys domisi ir nori sutaupyti, turi visas galimybes tai padaryti, ir tikrai nemaža dalis mūsų klientų tokiu privalumu naudojasi“, – teigia M. Kavaliauskas.

Rekomenduoja draugams – sutaupo ir pati

Būdama pati patenkinta gaunamomis paslaugomis, Inesa gerąja patirtimi pasidalina su draugais bei artimaisiais. Su jais dalinasi ir savo turimu unikaliu „Elektrum Lietuva“ rekomendacijos kodu, kuris suteikia 9,99 eurų nuolaidą naujai prisijungusiam klientui ir tiek pat Inesai, už kiekvieną prisijungusį su jos kodu. Moteris teigia, kad elektros tiekėjo paslaugas rekomenduoja dėl finansinės naudos ir kokybiško klientų aptarnavimo. 

„Rekomenduoju pirmiausia dėl lanksčių tarifų ir planų, kurie padeda sutaupyti pinigų. Taip pat svarbu ir tai, kad tiekėjas profesionaliai ir greitai reaguoja į užklausas, ieško sprendimų, o tai tikrai suteikia papildomą komforto jausmą ir augina pasitikėjimą“, – sako Inesa. 

Pasidalinimas rekomendacijos kodu suteikia nuolaidą naujai prie „Elektrum Lietuva“ prisijungusiems draugams ir papildo pačios vartotojos virtualią „Elektrum“ piniginę, prisideda prie taupymo vasaros atostogoms. Anot bendrovės atstovo M. Kavaliausko, vis daugiau tiekėjo klientų naudojasi tiek vienkartiniais specialiais pasiūlymais ir akcijomis, tiek ir ilgalaike siūloma nauda – rekomendacijų kodais.

„Dalis aktyviausiai besidalinančių rekomendacijomis jau yra sukaupę daugiau nei 2 tūkst. eurų siekiančias sumas ir galvoti apie elektros sąskaitas neturės dar keletą metų į priekį”, – pasakoja „Elektrum Lietuva“ produktų vystymo vadovas.