Norite taupiau įkrauti elektromobilį?

Rinkitės naująjį elektros planą „Efektyvus“!

„Efektyvus“ – tai specialus planas tiems, kas ieško palankiausio tarifo elektromobilio įkrovimui naktį ar savaitgalį.

Kartu su planu „Efektyvus“ už specialią kainą įsigykite ir įkrovimo stotelę! 

Sužinoti daugiau

Kodėl verta rinktis „Elektrum“ įkrovimo stoteles?

 

 • Visi reikiami sprendimai iš vienų rankų – „Elektrum“ komanda turi patirties ir kompetencijos, kad patartų ir padėtų kiekviename įrengimo proceso etape. Įsiklausysime į poreikius, konsultuosime dėl įrangos, įvertinsime galimybes pateiksime patrauklų pasiūlymą, bei atliksime įrengimo darbus.
 • Kokybiška įkrovimo įranga – savo klientams siūlome ABB, Wallbox, Elinta Charge, įkrovimo stoteles. Šiais gamintojais pasitiki ir jų įrangą naudoja daugybė klientų visame pasaulyje.
 • Individualizuoti projektai – visi klientai su individualiais poreikiais gali drąsiai kreiptis į mus. Mūsų komanda skiria maksimalų dėmesį, įsiklauso ir randa sprendimą, kuris labiausiai tinka kiekvienu, konkrečiu atveju.

 

Elektromobilio baterijos įkrovimo stotelių tipai

Mes siūlome keletą skirtingų elektromobilio įkrovimo stotelių sprendimų. Jie skiriasi: gamintoju, dizainu, techninėmis galimybėmis ir skaičiumi automobilių, kuriuos galima įkrauti vienu metu.

 • Gamintojai. Šiuo metu klientams siūlome ABB, Wallbox ir Elinta Charge įkrovimo įrangą. Visi jie sulaukia itin gerų atsiliepimų iš vartotojų bei ekspertų. Šių gamintojų stotelės suderina naujausias įkrovimo technologijas su aukščiausiais saugumo standartais.
 • Dizainas. Vieni modeliai išsiskiria diskretiška išvaizda, o kiti yra labiau pastebimi. Jeigu norite, kad eksterjero ar interjero visuma išliktų nepakitusi, galite rinktis labiausiai tam tinkantį modelį. Stotelės gali būti montuojamos ant sienos arba ant žemės (ant stovo arba pastatomos).
 • Techninės galimybės. Stotelė skiriasi savo įkrovimo galia, siūloma komplektacija. Svarbiausia atsižvelgti į tai, kad įkrovimo stotelės  galingumas tenkintų Jūsų poreikius ir galėtumėte per kuo trumpesnį  laiką, kuo daugiau įkrauti savo transporto priemonės bateriją.
 • Automobilių skaičius. Stotelės gali būti tinkamos įkrauti vieną arba du automobilius vienu metu.

Įkrovimo stotelės įrengimo procesas

Įkrovimo stotelės įrengimas yra svarbus vis didesnei daliai namų ūkių ir daugiabučių bendrijų. „Elektrum“ komanda yra pasiruošusi padėti ir lydėti jus kiekviename žingsnyje, kad gauta nauda būtų maksimali, o rūpesčiai minimalūs.

 • Viskas prasideda nuo klientų pateikiamos užklausos dėl pasiūlymo arba kreipimosi nurodytais kontaktais. 
 • Per 2 darbo dienas nuo kreipimosi pateikiame pirminį pasiūlymą.
 • Jeigu pasiūlymas tenkina, per 7 darbo dienas „Elektrum“ atstovai iš Jūsų pateiktos informacijos atliks objekto įvertinimą. Šio proceso metu nustatomos techninės galimybės, apibendrinami sprendimai stotelės įrengimo įgyvendinimui.
 • Po įvertinimo, jeigu Jus tenkina visos sąlygos, sudarome sutartį. Po sutarties sudarymo ir sąskaitos apmokėjimo, per 30 darbo dienų įrengiame stotelę. Nuo „Elektrum“ specialistų atvykimo iki stotelės įrengimo ir paruošimo naudoti dažniausiai praeina vos pusdienis.

 

Įsigykite įkrovimo stotelę išsimokėtinai

Galimybė mokėti dalimis

Įgyvendinti tikslus kartu su „Inbank“ patogiau! Jums nereikės pateikti garantijos ar turėti sukauptą didelį pradinį įnašą. Bankas neriboja galimybės pasirinkti tinkamiausią įkrovimo stotelę Jūsų elektromobiliui. Nepraleiskite progos pasinaudoti ypatingomis „Inbank“ finansavimo sąlygomis „Elektrum“ klientams.

Sužinoti daugiau

Ką reikia žinoti renkantis įkrovimo stotelę?

Svarbūs kriterijai

Renkantis įkrovimo stotelę, svarbu žinoti apie:

 • elektromobilio baterijos talpą;
 • elektromobilio vidinio įkroviklio galią;
 • elektros įvado galią.

Noriu sužinoti daugiau

Nežinote, kuri įkrovimo stotelė Jums tinkamiausia? Pasitarkite su mūsų ekspertais

Užpildykite laukelius ir mes susisieksime

Į ką svarbu atkreipti dėmesį, renkantis elektromobilio įkrovimo stotelę?

Kai renkatės elektromobilio įkrovimo stotelę namams, turite įvertinti savo namų ūkio poreikius, automobilio techninius parametrus, elektros įvadą namų ūkyje ir finansines  galimybes.

Visų pirma, nuspręskite ar pakaks stotelės vienam automobiliui, ar norite turėti galimybę vienu metu krauti dvi transporto priemones?

Kitas etapas yra automobilio-elektromobilio arba įkraunamo hibrido baterijos talpos bei vidinio įkroviklio galios nustatymas. Įkrovimo stotelė gali būti didesnės galios, tačiau jei automobilio vidinio įkroviklio galia nedidelė, nebus išnaudojamos stotelės galimybės. Be to, jeigu turite Plug-in tipo hibridinį automobilį su nedidelės talpos baterija, rekomenduotume rinktis mažesnio galingumo stotelę.

Jeigu norite įsirengti dviem automobiliams įkrauti tinkančią stotelę, gali tekti didinti ir namų įvado galią. Kai to daryti negalite ar nenorite, verčiau rinktis mažesnės galios stotelę.

Taip pat pagalvokite ir apie vietą, kur stotelę planuojate įsirengti ir ilgalaikę sprendimo naudą.  

Kokios yra elektromobilių įkrovimo jungtys?

Įkrovimo stotelės gali būti AC arba DC tipo, Iš tinklo ateinanti elektros srovė visada yra kintanti (AC), tačiau DC tipo įkrovimo stotelė turi konverterius, kurie kintančią srovę pakeičia į tiesioginę (DC) ir gali greičiau įkrauti automobilį. Naudojant  AC įkrovimo stotelę, kintamą elektros srovę į tiesioginę pakeičia automobilyje esantis vidinis keitiklis.

Ar stotelės galia gali būti keičiama?

Jeigu kalbame apie maksimalios galios didinimą, tai tokios galimybės nėra. Gamintojas numato maksimalią saugią įkrovimo galios ribą ir jos viršyti negalima.

Tačiau stotelės maksimalią įkrovimo galią galima reguliuoti statiškai arba dinamiškai.

Statinis įkrovimo galios reguliavimas užtikrina, kad stotelė įkraus elektromobilį maksimalia nustatyta galia. Tai padeda valdyti elektros suvartojimą ir užtikrinti ,kad nebus sutrikdytas elektros tiekimas kitiems elektros prietaisams. Statinis galios valdymas atliekamas naudojant stotelės gamintojo išmaniąją programėlę.  

Jeigu norite dinaminio valdymo, specialus galios valdiklis  gali autonomiškai reguliuoti energijos suvartojimą, atiduodant maksimalią įmanomą galią įkrovimo stotelei, atsižvelgiant į bendrą namų elektros energijos suvartojimą namuose.

Kokios galios elektromobilio įkrovimo stotelę galiu įsirengti?

Maksimalus galingumas priklauso nuo to, kokie yra elektros įvado parametrai.

Jeigu tiksliai nežinote, kokie yra elektros įvado parametrai Jūsų objekte, pasinaudokite ESO savitarna, kad pamatytumėte. Parsisiųskite prie savo objektų priskiriamas sutartis ir suraskite skiltį „Leistina naudoti galia“. Kitu atveju atsakyti į klausimus gali ESO specialistai.

Esant poreikiui, ESO siūlo ir galios keitimo paslaugą, tad dabartinio įvado parametrai nebūtinai yra galutiniai. Apie tokią paslaugą daugiau pasiskaityti galite čia.

Kokią įkrovos stotelę rinktis?

 1. Nuspręskite, ar norite krauti vieną, ar kelis automobilius vienu metu.
 2. Susisiekite su „Elektrum“ komanda. pateikdami užklausą dėl įkrovimo stotelių interneto puslapyje.
 3. Gaukite rekomendacijas iš specialistų pagal savo objekto specifiką ir namų ūkio poreikius.

 Taip bus paprasčiausia, nes Jums nereikės dėl nieko rūpintis, viskuo pasirūpinsime mes!

Vairāk sadaļu