ELEKTRUM įkrovimo stotelės – Jūsų verslui

Įkrovimo stotelės verslui  – tai ne tik žingsnis švaresnės ateities link, bet ir puikus būdas suteikti savo darbuotojams papildomą naudą, o klientams ir svečiams – dar vieną priežastį naudotis Jūsų verslo paslaugomis.   

Kur galima įrengti įkrovimo stoteles?

Prie administracinių pastatų

 

Augant elektromobilių skaičiui, vis daugiau verslų renkasi žalesnes transporto priemones. Tam, kad įmonės darbuotojai ir klientai galėtų greitai ir patogiai įkrauti elektromobilius, reikalingi efektyvūs įkrovimo sprendimai. 

Viešose erdvėse

Įkrovimo stotelės prie viešbučio, restorano, kavinės, prekybos ar laisvalaikio centro – ne tik papildoma nauda Jūsų klientams, bet ir Jūsų verslo išskirtinumas.

Viešo įkrovimo tinklas Lietuvoje

Kelyje

Įrengdami įkrovimo stotelės prie greitkelių arba kelių stovėjimo aikštelėse galėsite teikti įkrovimo paslaugas, gauti papildomas pajamas ir didinti savo verslo vardo žinomumą.

„Elektrum“ įkrovimo paslaugos privalumai

,,Elektrum“ komanda padės rasti geriausią įkrovimo sprendimą jūsų verslui. Patikima įranga, specialistų konsultacijos ir profesionalus įkrovimo stotelės įrengimas.

Ką reikia žinoti renkantis įkrovimo stotelę?

Svarbūs kriterijai

 

Renkantis įkrovimo stotelę svarbu žinoti:

  • Objekto elektros įvado galią.
  • Kiek elektromobilių norite krauti vienu metu.
  • Elektromobilio vidinio įkroviklio galią.

Noriu sužinoti daugiau

Nežinote, kuri įkrovimo stotelė tinkamiausia Jūsų verslui? Pasitarkite su mūsų ekspertais!

Užpildykite laukelius ir mes susisieksime

Formoje esančių asmens duomenų tvarkymo tikslas – konsultacijų teikimas ir pasiūlymų dėl įkrovimo stotelių paslaugos rengimas. Šiuos asmens duomenis tvarkysime vadovaudamiesi Bendrojo duomenų apsaugos reglamento ir „Elektrum Lietuva“, UAB privatumo politikos nuostatomis.

Vairāk sadaļu