Užbaigdama sėkmingą 2023 metų FIBA Pasaulio taurės atrankos varžybų etapą, Lietuvos krepšinio federacija (LKF) pristato naują partnerį – tvarių energetikos sprendimų įmonę „Elektrum Lietuva“.

„Liberalizavus Lietuvos elektros tiekimo rinką, šiandien visi galime rinktis – ir gyventojai, ir įmonės. Lietuvos krepšinis pasirinko „Elektrum Lietuvą“, džiaugiuosi šia partneryste – sporte siekiant aukštų rezultatų labai svarbi vidinė energija, tad tikimės, kad su nauju partneriu jos tikrai nestokosime“, – sakė LKF prezidentas Vydas Gedvilas. – Šios kompanijos paslaugomis jau naudojasi per 150 tūkst. šalies  gyventojų bei įmonių, simboliška, kad prie jų šiandien jungiasi ir Lietuvos vyrų rinktinės dvyliktukas.“

Žaliojoje „Elektrum Lietuva“ bendruomenėje – Lietuvos krepšinio rinktinės

Nauja partneryste džiaugiasi ir „Elektrum Lietuva“ vadovas Martynas Giga. Pasak jo, įmonė nuo šiol galės energingai prisidėti ne tik prie savo, bet ir prie Lietuvos krepšinio rinktinių pergalių.

„Daugelis savo namų neįsivaizduojame be elektros ir lietuviško krepšinio, todėl tai simboliška partnerystė, įkvėpta mūsų veržlumo ir energijos. Mylime ir palaikome sportininkus, didžiuojamės šia nauja draugyste su Lietuvos Krepšinio Federacija. Sieksime įkrauti visą rinktinės dvyliktuką pozityvia energija ir taip prisidėti prie krepšinio laimėjimų“, – kalbėjo „Elektrum Lietuva“ direktorius M. Giga.

Vienai didžiausių Baltijos šalyse energetikos įmonių grupei „Latvenergo" priklausanti „Elektrum Lietuva“ nuosekliai plečia žaliosios energijos gamybos pajėgumus, pasitelkdama saulę elektros gamybai. Didžioji dalis bendrovės investicijų nukreiptos į žaliosios energijos pasiūlos didinimą, sudarant galimybę gyventojams bei verslui valdyti savo energijos išlaidas.

Lietuvos vyrų rinktinė jau turi kelialapį į FIBA Pasaulio taurės varžybas

FIBA Pasaulio taurės varžybose vietą jau užsitikrinusi Lietuvos vyrų rinktinė šią savaitę žais dvejas paskutines atrankos etapo rungtynes – ketvirtadienį namuose su Vengrija ir sekmadienį išvykoje su Prancūzija. Prieš artėjančią dvikovą su vengrais, Lietuvos rinktinės vyr. treneris Kęstutis Kemzūra paskelbė galutinį komandos žaidėjų dvyliktuką.

„Esu patenkintas tuo, kaip komanda dirbo visą šį laiką. Dėkingas vyrams ir esame pasiruošę šios dienos rungtynėms“, – pažymėjo Lietuvos rinktinės vyr. treneris K. Kemzūra.