Saulės ekspertai pataria!

Ilgametę patirtį sukaupusi ,,Elektrum“ komanda pateikia atsakymus į visus pagrindinius klausimus, kurie gali kilti svarstant įsigyti saulės elektrinę. Įdarbinkite saulę savo namuose ir sumažinkite elektros energijos išlaidas lengvai bei greitai!

Kodėl sparčiai daugėja besirenkančių įsigyti saulės elektrines?

Pastebime, kad Lietuvos gyventojai aktyviai domisi atsinaujinančia energetika ir galimybe įsirengti nuosavą saulės elektrinę, tačiau kartais miglotai įsivaizduoja saulės elektrinės nešamą naudą. Visi atsakymai apie tai – ar elektrinė atsipirks, kiek sutaupysiu bei kaip galėsite panaudoti pagamintą elektros energiją mūsų video medžiagoje:

 

Kaip paprastai ir lengvai įdarbinti saulę Jūsų namuose?

Įsigyti saulės elektrinę ir sumažinti elektros energijos išlaidas ryžtasi ne visi. Saulės elektrinės įrengimo procese svarbu ir nepaskubėti, ir atlikti būtinus namų darbus. Daugiau nei 500 saulės elektrinių įrengę ,,Elektrum“ saulės ekspertai dalinasi patarimais, kaip projektą įgyvendinti sklandžiai ir be netikėtumų:

Kaip tinkamai pasirinkti saulės elektrinės rangovus?

 

Visomis saulės elektrinės naudomis galėsite naudotis 25 metus ir ilgiau, todėl labai svarbu skirti laiko bei atsakingai išsirinkti kam patikėsite įdarbinti saulę savo namuose. ,,Elektrum“ saulės ekspertai vaizdo medžiagoje dalija patarimus, į kokius aspektus derėtų atkreipti dėmesį, kad tinkamai pasirinktumėte saulės elektrinės rangovą:

Norite pasitarti su ekspertais dėl saulės elektrinės?

Užpildykite laukelius ir mes susisieksime

Formoje esančių asmens duomenų tvarkymo tikslas – konsultacijų teikimas ir pasiūlymų dėl saulės elektrinių paslaugos rengimas. Šiuos asmens duomenis tvarkysime vadovaudamiesi Bendrojo duomenų apsaugos reglamento ir „Elektrum Lietuva“, UAB privatumo politikos nuostatomis.

Vairāk sadaļu