Saulės elektrinės ant stogo veikimas

Veikimo principas

Įsirengus saulės elektrinę ant plokč'šio ar šlaitinio stogo ji veikia dvejopai, o veikimo principas vadinamas dvipuse apskaita (NET metering).

  1. Pirmu atveju, kai saulės elektrinė gamina elektros energiją ir objekte vartojama elektra savo reikmėms, vyksta procesas, kuris vadinasi momentinis vartojimas. Ši elektros dalis neįskaičiuojama į apskaitą, todėl už ją mokėti nereikia.
  2. Antruoju atveju, kai saulės elektrinė gamina, bet Jūs objekte nevartojate (ar nespėjate suvartoti) elektros energijos, visa elektros energija keliauja į tinklą, kuriame ji yra saugoma. Elektros energija yra saugoma iki to momento, kada vartotojas pritrūksta momentiškai gaminamos elektros energijos, pavyzdžiui – vakare, kada saulės elektrinė negamina. Tokiu atveju Jūsų pagaminta elektros energija yra atsiimama iš tinklo ir suvartojama Jūsų objekte, sumokant tik už elektros energijos pasaugojimo tinkle mokestį.

Nuo ko priklauso, kiek saulės elektrinė pagamins elektros energijos?

Pagrindiniai efektyvumą lemiantys veiksniai

Kviečiame susipažinti su „Elektrum“ saulės produktais

Gyvenamųjų namų turėtojams

Saulės elektrinė ant stogo

Saulės elektrinė, tai investicija, kuri leis sumažinti išlaidas elektros energijai net iki 70 %. Be to, įsigiję saulės elektrinę prisidėsite prie tvaresnio pasaulio kūrimo bei tapsite mažiau priklausomi nuo elektros rinkos pokyčių, kadangi didžiąją dalį elektros pasigaminsite patys. Nesvarbu, koks Jūsų namo stogo tipas - plokščias ar šlaitinis, ELEKTRUM padės surasti geriausią saulės elektrinės komplekto variantą. 

Noriu sužinoti daugiau

Turintiems sodybą

Nutolusios saulės elektrinės

Gyvenate bute, tačiau laisvalaikiu džiaugiatės užmiesčio sodyba? Išnaudokite turimą objektą ir įsirenkite saulės elektrinę, taip sumažindami kiekvieno mėnesio sąskaitas už elektros energiją.

Noriu sužinoti daugiau

Gyvenantiems daugiabučiame name arba neturintiems tinkamo stogo

Saulės parkas

Saulės parkas, tai naujos kartos sprendimas, prieinamas visiems šalies gyventojams ir nereikalaujantis montavimo darbų – įsigyjate dalį elektrinės saulės parke ir tampate gaminančiu vartotoju. „Elektrum“ saulės parkai yra įsikūrę Klaipėdos, Šiaulių ir Alytaus regionuose. Taigi, saulės užteks visiems norintiems!

Noriu sužinoti daugiau

Turintiems ar planuojantiems įsigyti saulės elektrinę

Saulės baterijos

Saulės elektrinės baterijos –  įrenginys, susidedantis iš elektrocheminių elementų, kuris  skirtas elektros energijai kaupti. Padidinkite nepriklausomybę nuo elektros tinklų, kadangi nepanaudotą elektros energiją galėtumėte kaupti saulės baterijoje, taip sumažindami atiduodamos elektros energijos kiekį į tinklą.

Noriu sužinoti daugiau

Sukuria pridėtinę vertę ne tik sau, bet ir aplinkiniams

Gaminantys vartotojai

Gaminantys vartotojai – tai savarankiškai elektros energija apsirūpinantys asmenys, kurie gamina ir naudoja elektros energiją iš atsinaujinančių energijos šaltinių toje pačioje vietoje arba skirtinguose geografiniuose taškuose savo reikmėms ir ūkio poreikiams tenkinti.

Noriu sužinoti daugiau

Kuo saulės produktų sprendimai naudingi Jums?

Tapkite mažiau priklausomi nuo kintančių elektros energijos kainų ir pasirinkite švarią energiją.

Norite pasitarti su ekspertais dėl saulės elektrinės?

Užpildykite laukelius ir mes susisieksime

Formoje esančių asmens duomenų tvarkymo tikslas – konsultacijų teikimas ir pasiūlymų dėl saulės elektrinių paslaugos rengimas. Šiuos asmens duomenis tvarkysime vadovaudamiesi Bendrojo duomenų apsaugos reglamento ir „Elektrum Lietuva“, UAB privatumo politikos nuostatomis.

Vairāk sadaļu