Elektrum

„Bičiulystės“ saulės parkas Klaipėdos rajone

Dar liko laisvų pajėgumų!

  • Bendras galingumas siekia net 13 MW.
  • Eksplotavimo laikotarpis – 25 metai.
  • 1 kW saulės parko Jums sugeneruos 1150 kWh/metus.

Plačiau

Gaukite efektyviausią saulės parko pasiūlymą savo įmonei!

Užpildykite laukelius ir mes netrukus susisieksime

Formoje esančių asmens duomenų tvarkymo tikslas – konsultacijų teikimas ir pasiūlymų dėl elektrinių saulės parkuose paslaugos rengimas. Šiuos asmens duomenis tvarkysime vadovaudamiesi Bendrojo duomenų apsaugos reglamento ir „Elektrum Lietuva“, UAB privatumo politikos nuostatomis.

Kuo „Elektrum“ saulės parko sprendimai naudingi Jūsų verslui?

Tapkite mažiau priklausomi nuo kintančių elektros energijos kainų ir pasirinkite švarią energiją.

„SEB“ ir „Swedbank“ bankai renkasi „Elektrum Lietuva“ saulės energiją!

„SEB“ bankas įsigijo „Bičiulystės“ saulės parko dalį

„SEB“ bankas įsigijo 500 kilovatų (kW) galios nutolusią saulės elektrinę iš energetikos sprendimų bendrovės „Elektrum Lietuva“ jau veikiančio „Bičiulystės“ saulės parko, kurio bendras galingumas siekia 13 megavatų (MW). „SEB“ bankas elektros tiekimu apsirūpins iš kelių energijos šaltinių, o saulės energija sudarys apie trečdalį bendrovės poreikiams reikalingo elektros kiekio.

Daugiau

„Swedbank“ pasirinko energiją iš Biliūnų saulės parko

Energijos bendrovė „Elektrum Lietuva“ ir „Swedbank“ pasirašė sutartį dėl 1,2 MW galios saulės elektrinės nuomos. Planuojama, kad ši elektrinė galės patenkinti apie 30 proc. visų „Swedbank“ elektros energijos poreikių Lietuvoje.

Daugiau

Kaip veikia saulės parkai?

Saulės parkai – tai nutolusios saulės elektrinės, įrengtos „Elektrum“ parkuose. Juose pagaminama elektros energija yra perduodama į ESO tinklą, o parke esančios elektrinės savininkai pagamintą energiją iš šio tinklo atsiima savo reikmėms, mokėdami pasinaudojimo tinklais mokestį.

Šis sprendimas itin palankus tiems, kurie gyvena būstuose, kur nėra galimybės įsirengti saulės elektrinės, neturi nuosavo sklypo, sodybos ar tiesiog nenori įsirengti saulės elektrinę ant savo namo stogo. Saulės parkai –  puikus pasirinkimas tausoti ne tik gamtą, bet ir savo piniginę!

Vairāk sadaļu