Kuo „Elektrum“ saulės parko sprendimai naudingi Jūsų verslui?

Tapkite mažiau priklausomi nuo kintančių elektros energijos kainų ir pasirinkite švarią energiją.

Gaukite efektyviausią saulės parko pasiūlymą savo įmonei!

Užpildykite laukelius ir mes netrukus susisieksime

Formoje esančių asmens duomenų tvarkymo tikslas – konsultacijų teikimas ir pasiūlymų dėl elektrinių saulės parkuose paslaugos rengimas. Šiuos asmens duomenis tvarkysime vadovaudamiesi Bendrojo duomenų apsaugos reglamento ir „Elektrum Lietuva“, UAB privatumo politikos nuostatomis.

Saulės energiją iš „Elektrum Lietuva“ saulės parko pasitelks ir „Swedbank“

„Swedbank“ pasirinko energiją iš Biliūnų saulės parko!

Energijos bendrovė „Elektrum Lietuva“ ir „Swedbank“ pasirašė sutartį dėl 1,2 MW galios saulės elektrinės nuomos. Planuojama, kad ši elektrinė galės patenkinti apie 30 proc. visų „Swedbank“ elektros energijos poreikių Lietuvoje.

Daugiau

Kaip veikia saulės parkai?

Saulės parkai – tai nutolusios saulės elektrinės, įrengtos „Elektrum“ parkuose. Juose pagaminama elektros energija yra perduodama į ESO tinklą, o parke esančios elektrinės savininkai pagamintą energiją iš šio tinklo atsiima savo reikmėms, mokėdami pasinaudojimo tinklais mokestį.

Šis sprendimas itin palankus tiems, kurie gyvena būstuose, kur nėra galimybės įsirengti saulės elektrinės, neturi nuosavo sklypo ar sodybos ar tiesiog nenori įsirengti saulės elektrinės namuose. Saulės parkai –  puikus pasirinkimas tausoti ne tik gamtą, bet ir savo piniginę.

Vairāk sadaļu