Pirmadienio rytą Vilniuje buvo pratęsta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) ir tvarių energetikos sprendimų įmonės „Elektrum Lietuva“, kuri jau antrus metus iš eilės tapo pagrindiniu Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rėmėju.

„Simboliška, jog pernai kompanija „Elektrum Lietuva“ prie mūsų rėmėjų gretų prisijungė baigiantis atrankai į Pasaulio čempionatą, o šiemet sutartį pratęsiame prieš pat atrankos į 2025 metų Europos čempionatą pradžią“, – pažymėjo LKF prezidentas Vydas Gedvilas. – Pernai pasiekėme puikių rezultatų pasaulio čempionate, tad neabejoju, jog „Elektrum Lietuva“ mūsų rinktinę lydės ir link sėkmingo pasirodymo Europos čempionate. Smagu pasidalinti, kad ši partnerystė virsta į ilgalaikį bendradarbiavimą.“

„Krepšinis yra neatskiriama mūsų šalies kultūros dalis, todėl didžiuojamės, galėdami prisidėti prie Lietuvai reikšmingų įvykių. Siekdami įprasminti mūsų partnerystę ir Lietuvos rinktinės istorines pergales bei būsimus pasiekimus, nusprendėme mūsų pirmajam vėjo parkui Akmenėje suteikti „Pergalių“ pavadinimą. Tai atspindi ne tik mūsų įsipareigojimą palaikyti sportą, bet ir ryžtą patiems siekti pergalių, kuriant tvaresnę ateitį”, – sakė „Elektrum Lietuva“ generalinis direktorius Martynas Giga.

Spaudos konferencijoje taip pat dalyvavęs Lietuvos vyrų rinktinės vyr. treneris Kazys Maksvytis dėkojo „Elektrum Lietuva“ už paramą ir pabrėžė bendradarbiavimo tęstinumo svarbą. „Krepšinyje, kaip ir versle, labai svarbu tęstinumas ir ilgalaikė perspektyva. Šis jau ne vienus metus trunkantis bendradarbiavimas, neabejoju, prisidės prie rinktinės kelionės pergalių link“, – sakė Lietuvos rinktinės strategas.

Kalbėdamas apie artėjančias 2025 m. Europos čempionato atrankos rungtynes, K. Maksvytis pasidžiaugė galimybe surinkti pajėgią rinktinę ir krepšininkų noru atstovauti Lietuvai.

„Šį kartą pavyko surinkti neblogą sudėtį, džiaugiuosi žaidėjų noru prisijungti prie rinktinės. Laukia dvi smagios rungtynės Europos čempionato atrankoje“, – kalbėjo Kazys Maksvytis.

Į keturiolikos Lietuvos rinktinės žaidėjų sąrašą patekęs Vilniaus „Ryto“ komandos gynėjas Margiris Normantas džiaugėsi prasidedančiomis atrankos varžybomis ir galimybe apsivilkti Lietuvos rinktinės aprangą Vilniuje vyksiančių rungtynių metu.

„Garbė atstovauti Lietuvai ir džiaugiuosi galimybe žaisti rinktinėje“, – pažymėjo Margiris Normantas.