Nuo šiol visa „Elektrum Lietuva“ veikla (elektros ir dujų tiekimas, saulės elektrinių ir saulės parkų projektavimas ir įrengimas, krovos stotelių pardavimas ir ranga ir kitos klientams teikiamos paslaugos) yra vykdoma laikantis ISO 9001:2015 Kokybės vadybos, ISO 14001:2015 Aplinkos apsaugos ir ISO 45001:2018 Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos standartų reikalavimų.

Tai yra tarptautine ISO metodika pagrįsti kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų saugos ir sveikatos sertifikatai, kurie užtikrina, kad bendrovė veikia efektyviai, orientuodamasi į klientų poreikius, rūpindamasi savo darbuotojų saugumu ir mažindama neigiamą poveikį aplinkai.

Martynas Giga, „Elektrum Lietuva“ vadovas:

„Sertifikavomės ne dėl popieriaus stalčiuje ar varnelės. Nuodugniai persižiūrėjome ir atsinaujinome visas savo veiklas, procedūras ir procesus tam, kad galėtume dirbti dar efektyviau, sistemiškai gerinti klientams teikiamų paslaugų kokybę, mažinti poveikį aplinkai bei tinkamai rūpintis savo darbuotojų saugumu ir sveikata. Tai yra be galo svarbūs dalykai, pagrindinė mūsų verslo ašis.“

Bendrovė užtikrina, kad integruotos vadybos sistemos pagal ISO 9001, ISO 14001 ir ISO 45001 standartų reikalavimus politika yra suprantama, įgyvendinama ir nuolat prižiūrima. Tuo pačiu „Elektrum Lietuva“ įsipareigoja užtikrinti nuolatinį integruotos vadybos sistemos tobulinimą ir jos rezultatyvumo didinimą.