Ieškantys patrauklaus elektros tiekimo plano turėtų prisiminti, jog keisti tiekėją galima ir nelaukiant turimos sutarties galiojimo pabaigos. Tai padaryti ypač paprasta – užtenka apsilankyti tiekėjo savitarnos puslapyje ar mobiliojoje programėlėje. Naują sutartį sudarysite vos per kelias minutes.

„Pavasaris – ypač palankus laikas keisti elektros tiekėją, nes paprastai kainos rinkoje atsipalaiduoja, tai leidžia ir tiekėjams siūlyti žemesnius tarifus, tad galite fiksuoti mažesnę kainą. Taip sutaupysite ne tik trumpuoju, bet ir ilguoju laikotarpiu, kadangi tapsite atsparesniais rinkos svyravimams“, – teigia „Elektrum Lietuva“ produktų vystymo vadovas Mantas Kavaliauskas.

Jis prideda, kad sudarant sutartį su nepriklausomu elektros tiekėju reikėtų atsižvelgti į visas kainos dedamąsias. Ekspertas primena, jog galutinę sumą sudaro ne tik nepriklausomam tiekėjui mokama kaina, bet ir valstybės reguliuojami dydžiai. „Atsižvelkite į tai, su kokiu ESO planu teikiamas elektros tiekimo pasiūlymas – tai leis įvertinti, kuris tiekėjas siūlo patraukliausią tarifą“, – dalijasi M. Kavaliauskas.

Nepriklausomo tiekėjo atstovas pabrėžia, jog šiuo metu rinkoje yra keturi nepriklausomi elektros tiekėjai, tačiau „Elektrum Lietuva“ išlieka bene vieninteliu netaikančiu papildomų mokesčių. „Mūsų klientų sąskaitose nėra papildomų eilučių – netaikome fiksuotų mėnesinių mokesčių, kurie prisidėtų prie kiekvieno mėnesio sąskaitos“, – sako ekspertas.

Bendrovės atstovas pabrėžia, kad „Elektrum Lietuva“ ir toliau užtikrina vieną žemiausių mėnesio sąskaitų vartotojams, siūlydama 21,039 ct/kWh kainą, fiksuojant ją 6 mėnesiams. Tokios kainos pasiūlymas galioja iki kovo 30 d.

Nuolaidos elektros sąskaitoms

M. Kavaliausko teigimu, prie „Elektrum Lietuva“ naujai prisijungę buitiniai vartotojai taip pat sulaukia ir išskirtinių nuolaidų, kuriomis gali pasinaudoti. „Naujiems klientams suteikiame nuolaidas pirmajai sąskaitai, taip pat taikome specialius kodus tiems, kurie rekomenduoja „Elektrum Lietuva“ draugams ar šeimos nariams. Skatiname taupyti ir investuoti į kokybišką laisvalaikį, o ne į elektros sąskaitas“, – sako bendrovės atstovas.

Jis pateikia pavyzdį, kaip tokie nuolaidų kodai padeda sutaupyti. „Turime klientų, kuriuos drąsiai vadiname ištikimais savo ambasadoriais, nes per tris metus – nuo tada, kai tik pristatėme rekomendacijų kodų nuolaidos sistemą – kai kurie daugiau nei 200 kartų mus rekomendavo kitiems ir pakvietė tapti mūsų klientais, o patys už tai savo elektros sąskaitoms gavo nuolaidas, kurių prikraupė net keliems metams į priekį“, – dalijasi „Elektrum Lietuva“ produktų vystymo vadovas.

Jo teigimu, absoliutus šios nuolaidos sistemos rekordas tarp bendrovės klientų – 285 rekomendacijos, už kurias klientui pavyko sukaupti daugiau nei 2 800 eurų. Skaičiuojant, kad tokio kliento mėnesio sąskaitos suma vidutiniškai siekia apie 50 eurų, jam nereikės mokėti už elektrą net 5 metus.

Pasak M. Kavaliausko, norintiems tapti bendrovės klientais, užtenka sudaryti sutartį su „Elektrum Lietuva“ – senoji sutartis nustos galioti automatiškai, į buvusį tiekėją kreiptis nereikia.

Dažniausias gyventojų pasirinkimas

Jau 14 mėnesių „Elektrum Lietuva“ yra daugiausiai naujų klientų rinkoje pritraukiantis tiekėjas. Tai – ilgametės patirties, patikimumo ir geros kainos ženklas. Kad klientai pasitiki bendrovės teikiamomis paslaugomis, rodo 99 proc. toliau pratęsiamos pasibaigusios galioti sutartys.

Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (VERT) duomenimis, šiuo metu „Elektrum Lietuva“ užimama rinkos dalis pagal buitinius vartotojus išaugo iki 16,8 proc.

„Esame vienintelis nepriklausomas elektros tiekėjas, kuris šiuo laikotarpiu pritraukė naujus klientus ir augino buitinių elektros vartotojų rinkos segmentą. Džiaugiamės, kad sulaukiame vartotojų pasitikėjimo ir įvertinimo. Mes pasiruošę ir toliau savo klientams pasiūlyti palankiausias elektros tiekimo sąlygas“, – dalijasi „Elektrum Lietuva“ produktų vystymo vadovas M. Kavaliauskas.