Saulės elektrinės
Mažiausia „Elektrum“ kaina per 3 metus!
Dabar pats metas įsigyti saulės elektrinę sutaupant!
Monokristaliniai moduliai
Įtampos keitiklis (inverteris)
Monokristaliniai moduliai
Įtampos keitiklis (inverteris)
Kokybė, patirtis ir požiūris į klientų poreikius – tai tik keli privalumai iš daugybės kitų!
Dalinamės mūsų ekspertų paruoštu saulės elektrinės įrengimo gidu, kuriame rasite praktinius patarimus, į ką atkreipti dėmesį prieš įsirengiant elektrinę.
Esame ilgametę patirtį sukaupę savo srities profesionalai. Suprantame, kad svarstant apie saulės elektrinės įsigijimą gali kilti ne vienas klausimas. Kartu surasime visus atsakymus!
Tuo, kad saulės elektrinė – tai ne išlaidos, o puiki investicija, kuri atsipirkinėja jau nuo pat įrengimo pradžios, įsitikino daugiau nei 2 000 „Elektrum Lietuva“ klientų. Tapkite tvarios energijos gamintoju ir Jūs!
Yra ne vienas veiksnys, darantis įtaką laikotarpiui, per kurį atsiperka įrengta saulės elektrinė:
Vis dėlto, paprastai saulės jėgainės atsiperka per 5-6 metus, tačiau pasinaudojus valstybės parama šis laikotarpis ženkliai trumpėja iki vidutiniškai 3-4 metų.
Į saulės elektrinės kainą įeina ne vienas komponentas. Dalinamės, kas būtent sudaro šią investiciją:
Tikriausiai girdėjote apie APVA paramą saulės elektrinėms. O jeigu ir ne, dalinamės informacija, kuri pravers kiekvienam svarstančiam apie saulės jėgainės įsigijimą:
Daugiau informacijos: APVA parama saulės elektrinėms.
Saulės elektrinės galingumas turėtų atitikti namų ūkyje suvartojamos elektros energijos kiekį. Įsirengus pernelyg mažo galingumo jėgainę, elektros energiją reikės papildomai pirkti iš energijos tiekėjo. Pasirinkus pernelyg galingą elektrinę, bus nuolatos gaminamas didžiulis elektros energijos perviršis, tad į švarią energiją investuoti pinigai atsipirks žymiai lėčiau.
Itin patogus būdas įsivertinti, kokia saulės elektrinė Jums – „Elektrum“ skaičiuoklė.
Nors pats saulės elektrinės veikimo principas gali atrodyti gana sudėtingas, pakanka žinoti, kad saulės jėgainė konvertuoja ją pasiekiančius šviesos fotonus į elektronus, taip sukurdama elektros srovę. Svarbu suprasti, kad saulės elektrinė veikia ne tik saulėtu metu, bet ir debesuotu.
Saulės elektrinėje pagaminta elektra gali būti sunaudojama iš karto Jūsų buitinių prietaisų (tai vadinama momentiniu suvartojimu) ir nemokamai, o jos perteklius yra perduodamas į elektros tinklą. Prireikus elektros jėgainei neveikiant (pavyzdžiui vėlai vakare), sukaupta elektra yra atsiimama iš elektros tinklo.