Kodėl verta įsirengti kondicionierių su „Elektrum“?

Vėsus oras vasarą

Įsirengus oro kondicionierių, patalpose Jūsų tiek nevargins karštis ir karštomis vasaros dienomis galėsite mėgautis malonia vėsa. Visada, kai tik norėsite, galėsite įjungti vėsinimą ir jausite maksimalų komfortą tada, kai Jums to reikia.Tai ne tik didžiulė privilegija, bet ir neatstojamas komfortas, kuriuo džiaugtis galėsite bet kada to panorėję.

Šiltas oras žiemą

Oro kondicionierių privalumas yra galimybė juos naudoti ištisus metus. Žiemą Jums nereikės tiek daug rūpintis malkomis, briketais, granulėmis ar kitu kuru, nes šilumos poreikius patenkins oru patalpas šildantis įrenginys.

Ilgalaikė garantija bei visi sprendimai

Priklausomai nuo gamintojo, „Elektrum“ oro kondicionieriams ir įrengimo darbams suteikia nuo 3 iki 5 metų garantiją.

Švarus oras

Kai kurie „Elektrum“ oro kondicionieriai turi ir filtrus bei dezinfekcines, orą jonizuojančias savybes, kurios gali padėti pašalinti nemalonius kvapus, dulkes, grybelio sporas.

Išmanus ir patogus valdymas

Visi „Elektrum“ oro kondicionieriai turi Wi-Fi modulį, kuris leidžia įrenginius valdyti nuotoliniu būdu, naudojantis išmaniąja programėle.

Lanksčios sąlygos įsigyti

„Elektrum“ siūlo galimybę oro kondicionierių įsigyti ir išsimokėtinai. Mūsų „Elektrum“ partneriai Jums pasiūlys lanksčias finansavimo sąlygas laikotarpiui net iki 72 mėnesių, pagal Jūsų poreikius.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis oro kondicionierių?

Išskiriame net 6 pagrindinius kriterijus, kuriuos galime laikyti svarbiausiais renkantis oro kondicionierių:

 1. Patogus valdymas. Kiekvienam vartotojui yra naudinga, jeigu oro kondicionierių pavyksta patogiai valdyti. „Elektrum“ siūlomi sprendimai turi integruotus Wi-Fi modulius. Tai leidžia oro kondicionieriaus veikimą valdyti nuotoliniu būdu iš bet kurios vietos, naudojantis išmaniąja programėle, jei tik įrenginys prijungtas prie interneto.
 2. Kuo aukštesnis energetinis efektyvumas bei naudingumas. Savaime suprantama, kad kiekvienam vartotojui norisi kuo efektyviau veikiančio kondicionieriaus. Jeigu tarpusavyje lyginate kelis įrenginius, prioritetą teikite variantui, kuris pasižymi didesniu naudingumo koeficientu – tokiu atveju įrenginys veiks efektyviau su mažesnėmis elektros sąnaudomis.
 3. Suderinamumas su atsinaujinančios energijos šaltiniu. Norint dar labiau padidinti oro kondicionieriaus energetinį efektyvumą ir sumažinti sąnaudas, kondicionierių verta integruoti kartu su atsinaujinančiais energijos šaltiniais – pavyzdžiui, nuosava saulės elektrine.
 4. Tylus veikimas. Jeigu kondicionierius veikia itin garsiai, tai gali blaškyti bei mažinti pasitenkinimą įrenginiu. Išmanus bei praktiškas „Elektrum“ oro kondicionierius veiks pakankamai tyliai ir leis mėgautis visais įrenginio teikiamais malonumais, neaukojant komforto.
 5. Lauko temperatūra, prie kurios įrenginys išlieka efektyvus. „Elektrum“ siūlomi oro kondicionieriai efektyviai veikia tiek temperatūrai nukritus žemiau -20° C, tiek pakilus aukščiau +30° C.
 6. Papildoma nauda orui patalpoje. Jeigu oro kondicionierius turi ir aukšto našumo filtrus bei papildomą funkcionalumą, jis gali iš oro pašalinti dulkes, pelėsio sporas (grybelį) ar nemalonius kvapus.

Gaukite detalų pasiūlymą šildymo ir vėsinimo sprendimams

Kaip oro kondicionieriai pagerina patalpų mikroklimatą?

Naudojantis oro kondicionieriumi, gyvenamose ar kitose patalpose galėsite nuolatos palaikyti pastovų, optimalų mikroklimatą. Buvimas pastovioje ir nekintančioje temperatūroje yra ne tik sveikesnis, bet ir malonesnis.

Taip pat oro kondicionierius leidžia palaikyti palankią temperatūrą nakties metu, taip pagerinant miegą – miegoti yra rekomenduojama vėsioje, maždaug 18 laipsnių patalpoje. Tad įrenginys padės ne tik palaikyti malonią temperatūrą dienos metu, bet ir suteiks galimybę mėgautis optimaliomis sąlygomis naktį.

Oro kondicionieriaus priežiūra: ką reikia žinoti?

Oro kondicionieriai reikalauja ganėtinai mažai priežiūros. Optimaliam veikimui, pageidautina laikytis gamintojo pateikiamų rekomendacijų:

 • periodiškai išvalykite ir savalaikiai keiskite oro filtrą;
 • neleiskite sniegui, šiukšlėms ar kitiems objektams uždengti lauke stovinčio bloko. Žiemą jį būtinai nuvalykite;
 • neleiskite ant viduje esančio kondicionieriaus bloko kauptis dulkėms bei kitiems nešvarumams.

Nuo ko priklauso oro kondicionieriaus kaina?

Kondicionieriaus kaina priklauso nuo įvairių faktorių ir individualių Jūsų poreikių. Pagrindiniai kainai įtaką darantys faktoriai yra:

 • Jūsų pasirinkto įrenginio galingumas;
 • papildomų darbų reikalingumas;
 • papildomų įrenginių poreikis;
 • nuotolis nuo vidinio iki išorinio blokų.

Kreipkitės į mus užpildydami užklausą ir mes kuo skubiau pateiksime konkretų pasiūlymą bei vizituosime Jūsų objektą geriausiems sprendimams rasti!

Ar į pasiūlymą įeina ir oro kondicionieriaus montavimas?

Taip! Visi „Elektrum“ pateikiami pasiūlymai Jums yra pateikiami su iš anksto įskaičiuotais įrenginio montavimo kaštais. Todėl galite nesijaudinti, kad kaina po atliktų darbų netikėtai išaugs.

 

Oro kondicionieriai. Kas tai?

Oro kondicionieriumi vadinamas įrenginys, galintis vėsinti orą. „Elektrum“ siūlomas oro kondicionierius yra šilumos siurblys oras-oras, todėl jo teikiama nauda yra dvigubai didesnė. Karštą dieną orą jis gali vėsinti, o tuomet, kai oras už lango vėsesnis – jį pašildyti.

Kaip veikia oro kondicionierius?

„Elektrum“ siūlomi oro kondicionieriai puikiai tinka tiek vientisų erdvių namams, butams, kotedžams ar sodyboms, tiek iš kelių uždarų patalpų sudarytiems pastatams (tokiu atveju gali būti įrengiama multi-split sistema). Patogiai valdomi oro kondicionieriai išsiskiria lengvu valdymu ir aukštu energiniu efektyvumu.

Susisiekite jau dabar, užpildydami užklausos formą ir „Elektrum“ komanda su Jumis susisieks bei aptars galimybes įsirengti oro kondicionierių.

Kokioms patalpoms gali būti skirta?

Kondicionieriaus įrengimas

Kondicionierius orą vėsina arba šildo toje patalpoje, kurioje yra įrengiamas vidinis blokas, o taip pat visose gretimose patalpose, neatskirtose pertvaromis. Jei  namuose yra patalpas atskiriančių sienų ar net keli aukštai, reikėtų pasirinkti patalpą, kur kondicionierius bus reikalingiausias arba montuoti multi-split sistemą, kurios pagalba prie vieno išorinio bloko galima prijungti du ar daugiau vidinių kondicionieriaus įrenginių.

Patalpų charakteristika

Renkantis patalpas, kuriose bus įrengiamas kondicionierius, reikėtų atsižvelgti tiek į savo poreikius, tiek į tam tikras charakteristikas. Pavyzdžiui, kai kurios patalpos gali būti daugiau ar mažiau šildomos saulės, kitose reikalingas šviežias oras dėl didelio ir nuolatinio žmonių skaičiaus ir pan. Tikėtina, kad patys jau puikiai žinote, kur oro kondicionierius reikalingas labiausiai.

Kokio galingumo kondicionieriaus reikia pagal patalpų plotą?

Kiekvienas oro kondicionierius yra skirtingas. Labiausiai skiriasi jo galingumas ir veikimo efektyvumas. Norint, kad įrenginys patalpą vėsintų efektyviai, turite pasirinkti tokį variantą, kurio galia būtų pakankama. Norint skaičiuoti oro kondicionieriaus galingumą, reikia žinoti patalpos plotą (m²) ir (arba) tūrį (m³). 

Preliminarūs kondicionieriaus galios skaičiavimai

Kondicionieriaus galios skaičiavimas pagal plotą

Paprastai tikslios reikalingos kondicionieriaus galios apskaičiuoti vien tik pagal patalpos plotą nepavyks – skaičiuojant reikia atsižvelgti ir į kitus patalpoje esančius ir šilumą skleidžiančius įrenginius, langų padėtį ir sandarumą ir pan. Vis dėlto reikalingą galią galima suskaičiuoti preliminariai – kiekvienam patalpos kvadratui šildyti ar šaldyti reikalinga 100 W galia. Taigi, patalpų plotą padauginę iš 100 gausite apytikrį reikalingos W galios skaičių.

Kondicionieriaus galios skaičiavimas pagal tūrį

Kiek tiksliau reikalingą galią apskaičiuosite žinodami patalpų tūrį. Kadangi patalpų aukščiai yra nevienodi, skaičiavimas pagal tūrį bus tikslingesnis ir teisingesnis. Pavyzdžiui, 50 kvadratinių metrų bute su 2,5 m aukščio lubomis, šildomos erdvės bus net mažiau nei 40 kvadratinių metrų ploto studijoje su 3,5 m aukščio lubomis.

Norėdami suskaičiuoti galios poreikį pagal tūrį, jį padauginkite iš 40 ir gausite reikalingą galią vatais (W). Vis dėlto, kaip jau minėjome, tai yra tik preliminarūs skaičiai. Siekiant reikalingą galią paskaičiuoti tiksliau, reikia atsižvelgti ir į kitus faktorius (patalpose esantys įrenginiai, langų sandarumas ir kryptis ir t. t.).

Vairāk sadaļu