Šilumos siurbliai Jūsų namams

Rinkitės energetiškai efektyvų ir tvarų šildymo sprendimą savo namams! „Elektrum“ šilumos siurblių oras-oras ir oras-vanduo sistemos – ekologiškos ir tausojančios aplinką. Pasitelkite atsinaujinančius energijos išteklius ir pagerinkite savo namų komfortą!

Nežinote, koks šilumos sprendimas geriausiai tiktų Jūsų namams?

Išsamus šilumos sprendimų palyginimo gidas Jums!

Dalinamės mūsų ekspertų paruoštu šilumos sprendimų gidu, kuriame rasite išsamų skirtingų šildymo sprendimų palyginimą bei atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus. Rinkitės geriausiai Jūsų poreikius patenkinantį sprendimą!

Atsisiųsti

Tvarus sprendimas Jūsų namams!

Komfortas ir ekologija

Šilumos siurbliai kompresoriaus pagalba pasisavina energiją iš aplinkos oro ir paskirsto ją į Jūsų namus. Dėl šiluminės energijos, esančios suspaustame ore, kiekviena kilovatvalandė (kWh) elektros energijos, kuri reikalinga siurblio darbui, virsta šiluma namuose. Taigi naudodami šiuos šildymo sprendimus, ne tik mėgausitės komfortu, bet ir tvariai saugosite gamtą!

Šilumos siurblys ir saulės elektrinė

Integravus inovatyvų oras-vanduo sprendimą kartu su saulės energijos gamyba, už šildymą ar vėsinimą elektrai išleisite dar mažiau ir naudosite tik savo pasigamintą energiją. Žiemą patalpų šildymui galėsite panaudoti per vasarą sukauptą elektros energijos perteklių, kuris atgaunamas iš ESO.

Įsigykite šilumos siurblį išsimokėtinai

Galimybė mokėti dalimis

Įgyvendinti tikslus kartu su „Inbank“ patogiau! Jums nereikės įkeisti turto ar turėti sukaupus didelį pradinį įnašą. Bankas neriboja galimybės pasirinkti Jums labiausiai patinkantį ir tinkantį šilumos siurblių produktą. Nepraleiskite galimybės pasinaudoti ypatingomis „Inbank“ finansavimo sąlygomis „Elektrum“ klientams.

Sužinoti daugiau

Kodėl šilumos siurblį įsirengti su „Elektrum“?

 

  • Patirtis. Mus savo partneriu pasirinko jau daugiau nei 100 000 privačių elektros vartotojų bei virš 10 000 verslo klientų visoje Lietuvoje.
  • Klientų aptarnavimas. Klientus lydime viso proceso metu nuo – iki. Atestuoti „Elektrum“ specialistai pasirūpins objekto įvertinimu bei šilumos siurblio įdiegimu.
  • Aukštos kokybės įranga. Kruopščiai atsirenkame įrangos gamintojus, todėl klientams siūlome tik laiko patikrintą, aukštos kokybės įrangą.
  • Individualūs sprendimai. Esame arti kliento, todėl siūlome individualias konsultacijas, kurių metu rasime tinkamiausią sprendimą, atitinkantį kiekvieno kliento poreikius.

Gaukite detalų pasiūlymą šilumos siurbliui

Vairāk sadaļu