Kodėl šilumos siurblį įsirengti su „Elektrum“?

 • Patirtis. Mus savo partneriu pasirinko jau daugiau nei 100 000 privačių elektros vartotojų bei virš 10 000 verslo klientų visoje Lietuvoje.
 • Klientų aptarnavimas. Klientus lydime viso proceso metu nuo – iki. Atestuoti „Elektrum“ specialistai pasirūpins objekto įvertinimu bei šilumos siurblio įdiegimu.
 • Aukštos kokybės įranga. Kruopščiai atsirenkame įrangos gamintojus, todėl klientams siūlome tik laiko patikrintą, aukštos kokybės įrangą.
 • Individualūs sprendimai. Esame arti kliento, todėl siūlome individualias konsultacijas, kurių metu rasime tinkamiausią sprendimą, atitinkantį kiekvieno kliento poreikius.

Nežinote, koks šilumos sprendimas geriausiai tiktų Jūsų namams?

Išsamus šilumos sprendimų palyginimo gidas Jums!

Dalinamės mūsų ekspertų paruoštu šilumos sprendimų gidu, kuriame rasite išsamų skirtingų šildymo sprendimų palyginimą bei atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus. Rinkitės geriausiai Jūsų poreikius patenkinantį sprendimą!

Atsisiųsti

Šilumos siurblių privalumų palyginimas su kitais šildymo sprendimais

Verta rinktis dėl šių faktorių:

 • Kaina.  Šilumos siurbliai naudoja santykinai nedaug elektros energijos, ko pasekoje galėsite džiaugtis mažesnėmis sąskaitomis už šildymą.
 • Universalumas. Pasibaigus šaltajam metų sezonui, šilumos siurblys nebus nenaudojamas – karštomis vasaros dienomis jis galės taip pat ir vėsinti patalpas.  
 • Saugumas. Šilumos siurbliai yra itin saugi namų šildymo sistema, nenaudojanti kuro.
 • Ekologiškumas. Savo namus šildydami šilumos siurbliais, nenaudosite kuro, kuris teršia aplinką. Galėsite būti užtikrinti, kad tausojate ir saugote gamtą.
 • Lengva priežiūra. Šilumos siurbliai – mažai priežiūros reikalaujantis sprendimas, ypač lyginant su alternatyviomis šildymo sistemomis. Tam tikrus eksploatacinės priežiūros darbus turėsite atlikti vos kartą per metus.

Tvarus sprendimas Jūsų namams!

Komfortas ir ekologija

Šilumos siurbliai kompresoriaus pagalba pasisavina energiją iš aplinkos oro ir paskirsto ją į Jūsų namus. Dėl šiluminės energijos, esančios suspaustame ore, kiekviena kilovatvalandė (kWh) elektros energijos, kuri reikalinga siurblio darbui, virsta šiluma namuose. Taigi naudodami šiuos šildymo sprendimus, ne tik mėgausitės komfortu, bet ir tvariai saugosite gamtą!

Šilumos siurblys ir saulės elektrinė

Jeigu turite ar planuojate įsigyti saulės elektrinę, šiluma Jūsų namuose kainuos dar mažiau! Pasirinkę šį kombinuotą sprendimą,  patalpų šildymui ir vėsinimui galėsite naudoti saulės elektrinės pagamintą elektros energiją – taip savo namus paversite aplinkai draugiška ir ekologiška tvirtove!

Tamsesniu ir šaltesniu metų laiku energijos taip pat nepritrūksite – šiuo metu galėsite naudotis anksčiau sukauptu elektros energijos perviršiu, atsiimdami jį tiesiogiai iš ESO.

Įsigykite šilumos siurblį išsimokėtinai

Galimybė mokėti dalimis

Kad ir kokia būtų investicija į šilumos siurblį – ją visada galite mokėti dalimis!

Bendradarbiaudami su „Inbank“ ir „Elektrum“, įsigyti šilumos siurblį galėsite išsimokėtinai ir be didžiulio pradinio įnašo ar turto įkeitimo. Bankas „Elektrum“ klientams taip pat suteikia visišką laisvę pasirinkti tokį šilumos siurblį, koks yra tinkamiausias būtent Jums. Nepraleiskite šios progos ir kreipkitės jau dabar!

Sužinoti daugiau

Kokios yra šilumos siurblių įrenginių elektros sąnaudos?

Kiekvieno namuose įrengto šilumos siurblio elektros sąnaudos bus skirtingos. Jos priklausys nuo:

 • pastato šiluminės varžos;
 • šilumos siurblio parametrų;
 • aplinkos temperatūros;
 • pageidaujamos temperatūros namuose;
 • būsto ploto.

Būtent todėl, sprendžiant apie reikalingą šilumos siurblio galingumą, reikės atsižvelgti į kiekvieną aukščiau minėtą aspektą, tad ir tinkamiausias sprendimas bus unikalus. Visgi, paprastai 100 kvadratinių metrų ploto A+ klasės būstui šildyti pakanka 4-6 kW galingumo šilumos siurblio.

Ar sudėtingas šilumos siurblio valdymas?

Šilumos siurblį valdyti yra itin paprasta. Tai daryti galėsite naudodami tiek nuotolinę programėlę, tiek valdymo pultelį.

Ar verta pirkti šilumos siurblį su WI-FI funkcija?

Turėdami šilumos siurblį su Wi-Fi, jį galėsite valdyti išmaniąja programėle savo telefone. Šis patogumas leidžia valdyti namų temperatūrą iš bet kurio pasaulio taško.

Visi „Elektrum“ šilumos siurbliai yra parduodami su integruotais Wi-Fi moduliais, todėl Jums nereikės pirkti jokių papildomų priemonių patogesniam šių prietaisų valdymui.

Šilumos siurbliai. Kas tai?

Šilumos siurbliai – tai bene palankiausias, taupiausias ir tvariausias namų šildymo sprendimas, kuris tinka kiekvienam siekiančiam savo namus užpildyti malonia ir nebrangia šiluma.

Vairāk sadaļu