Samsung Wind Free oro kondicionieriai 

Paprastai, lengvai ir efektyviai vėsinkite patalpas bet kuriuo Jums norimu metu!

Samsung Wind Free oro kondicionieriai puikūs ir patogūs ne tik savo nuotoliniais valdymo būdais, bet taip pat ir automatinio išsivalymo funkcija!

Samsung Wind Free oro kondicionierių modeliai

Samsung Wind Free, 2.6 kW

2.6 kW galios oro kondicionierius su išvaizdžiu dizainu nepriekaištingai atliks savo darbą 15–30 m2 plote! Tai pats tinkamiausias sprendimas tose erdvėse, kur reikia tylos ir susikaupimo. 

Specifikacijos

Samsung Wind Free, 3.5 kW

3.5 kW galios oro kondicionierius su išvaizdžiu dizainu nepriekaištingai atliks savo darbą 30–45 m2 plote! Šis oro kondicionierius tolygiai atvėsina didesnį kambario plotą ir sunaudoja net 77% mažiau energijos lyginant su greito aušinimo funkcija.

Specifikacijos

Samsung Wind Free, 5.2 kW

5.2 kW galios oro kondicionierius su išvaizdžiu dizainu nepriekaištingai atliks savo darbą 40–55 m2 plote! Džiaukitės papildomais privalumais – automatinė išsivalymo funkcija, „SmartThings“ mobilioji programėlė, greita aušinimo sistema, elektros energijos taupymas. 

Specifikacijos

Samsung Wind Free, 6.5 kW

6.5 kW galios oro kondicionierius su išvaizdžiu dizainu nepriekaištingai atliks savo darbą 55–70 m2 plote! Su šiuo oro kondicionieriumi gaivus oras kuo puikiausiai pasiskirsto po visą kambarį, neeikvojant daug elektros energijos.

Specifikacijos

Jūsų patogumui – vėsinimas ir šildymas viename!

Gaukite detalų pasiūlymą šildymo ir vėsinimo sprendimams

Vairāk sadaļu