Gaukite detalų pasiūlymą šildymo ir vėsinimo sprendimams

Užpildykite laukelius ir mes netrukus susisieksime

Formoje esančių asmens duomenų tvarkymo tikslas – konsultacijų teikimas ir pasiūlymų dėl šilumos siurblių paslaugos rengimas. Šiuos asmens duomenis tvarkysime vadovaudamiesi Bendrojo duomenų apsaugos reglamento ir „Elektrum Lietuva“, UAB privatumo politikos nuostatomis.

Kokiais privalumais pasižymi šilumos siurblys oras-vanduo?

Įsigijus šilumos siurblį įvertinsite ne tik patogų valdymą, komfortą, bet tuo pačiu išvengsite įvairių rizikų, susijusių su kitais šildymo metodais! 

Kokios šilumos siurblių oras-vanduo elektros sąnaudos?

Kiekvienas būstas yra unikalus savo šilumine varža, plotu ir kitais parametrais, todėl yra nelengva numatyti galimas elektros sąnaudas. Jos priklausys nuo:

  • būsto energinės klasės;
  • bendro būsto ploto;
  • aplinkos temperatūros;
  • pageidaujamos temperatūros viduje;
  • šildomo vandens kiekio ir temperatūros.

Ar sudėtingas šilumos siurblių oras-vanduo valdymas?

Kiekvienas „Elektrum“ šilumos siurblys pas šeimininkus atkeliauja su integruotais Wi-Fi moduliais, leidžiančiais įrenginį valdyti savo išmaniuoju telefonu iš bet kurios vietos. Kitais atvejais, šilumos siurblį valdyti galėsite tam skirtu valdikliu.

Šilumos siurblys ir saulės elektrinė: kodėl verta?

Įsigiję ir šilumos siurblį, ir saulės elektrinę, šildymui (arba vėsinimui vasaros metu) naudosite savo pačių pasigamintą elektros energiją, taip dar labiau sumažindami savo išlaidas. Žiemą, kai saulė nėra tokia dosni savo skleidžiama šviesa ir energija, galėsite naudotis šiltuoju metų laiku pagamintu elektros energijos perviršiu, kurį atgausite tiesiogiai iš ESO.

Vairāk sadaļu