Skaityti daugiau

Skaityti daugiau

Nepriklausomas tiekėjas – įmonė, tiekianti elektros energiją vartotojams ir turinti teisę verstis nepriklausomo elektros energijos tiekimo veikla.

Kaip nepriklausomas tiekėjas, gali pigiau parduoti elektros energiją ?

Pirkdami elektrą iš gamintojų bei importuotojų, nepriklausomi tiekėjai konkuruoja su kitais nepriklausomais tiekėjais ir stengiasi surasti kuo geresnį pasiūlymą savo klientams. Būtent dėl šios konkurencijos išlošia vartotojas.

Suteikia galimybę išvengti kainos svyravimų – įkainį galėsite užfiksuoti vieneriems metams arba ilgiau. Tai leis jums tiksliau planuoti išlaidas elektros energijai.

Kas gali pasirašyti sutartį su nepriklausomu elektros energijos tiekėju Elektrum ?

Visi juridiniai asmenys, turintys tiesioginę sutartį su Eso, ir fiziniai asmenys, kuriems priklausantys objektai yra komercinės paskirties(pvz ūkininkai, nekilnojamojo turto nuoma)

Kaip atsirado nepriklausomi elektros energijos tiekėjai Lietuvoje ?

Lietuvoje 2010 metais buvo pradėtas elektros tiekimo ir persiuntimo atskyrimas bei rinkos atvėrimas. Įgyvendinant 3-iąjį Europos Sąjungos energetikos paketą.Dėl šios priežasties, vietoj vieno monopolininko, pradėjo veikti konkuruojantys tarpusavyje nepriklausomi elektros energijos tiekėjai. Dėl šios konkurencijos, vartotojams yra pasiūlomi geriausi pasiūlymai, elektros energijai įsigyti.

More