Elektrum

Dažniausiai užduodami klausimai

Ką gausite su „Elektrum Lietuva“ elektros įtampos svyravimų ir (arba) viršįtampių draudimu?

Jei pasirinksite „Elektrum Lietuva“ draudimą, gausite papildomas paslaugas šalinant elektros prietaisų pažeidimus, atsiradusius dėl elektros energijos tiekimo sutrikimų, taip pat elektros specialisto pagalbą šalinant įvairius elektros instaliacijos trūkumus Jūsų namuose.

Ar šis klausimas buvo naudingas?

Nuo ko draudžiami mano elektros prietaisai?

Jūsų elektros prietaisai yra draudžiami nuo pažeidimų, įvykus nenumatytiems elektros energijos tiekimo sutrikimams. Pavyzdžiui:

  • neplanuotai padidėjus vidaus tinklų įtampai; 
  • padidėjus išorės tinklų įtampai, pvz., dėl to, kad audros išrauti medžiai nutraukė elektros linijas; 
  • sutrikus elektros tiekimui dėl neteisingai atliktų remonto darbų; 
  • dėl piktnaudžiavimo, pavyzdžiui, sulaužyto transformatoriaus;
  • dėl stichinių nelaimių, kaip antai potvynis, žaibas ar audra. 

Ar šis klausimas buvo naudingas?

Nuo ko nedraudžiami mano elektros prietaisai?

Jūsų prietaisai nėra apdrausti nuo pažeidimų, atsirandančių dėl, pavyzdžiui, natūralaus prietaisų nusidėvėjimo, gamybos ar išorinių fizinių trūkumų, taip pat jei prietaisas buvo naudojamas ne pagal paskirtį.

Neatlyginami nuostoliai, kurie atsiranda dėl gaisro, sprogimo, vagystės, apiplėšimo ar tyčinio turto sugadinimo, net jei tai yra tiesioginė draudžiamojo įvykio pasekmė. Detalus nedraudžiamųjų įvykių sąrašas pateiktas „Elektrum Lietuva“ draudimo sąlygose (nedraudžiamųjų įvykių skyriuje).

Ar šis klausimas buvo naudingas?

Kas yra defektų nustatymas?

Prietaiso defektų nustatymas reiškia, kad atliekama prietaiso diagnostika, siekiant išsiaiškinti, ar žala atsirado dėl elektros energijos tiekimo sutrikimų. Defektus reikia nustatyti tam, kad klientas suprastų, kas atsitiko, o draudikas galėtų įvertinti, ar atsiradusi rizika yra draudžiamoji.

Ar šis klausimas buvo naudingas?

Kada draudimas įsigalioja?

Jūsų elektros prietaisai bus apdrausti nuo to momento, kai įsigalios Jūsų elektros tiekimo sutartis su pasirinktu „Elektrum Lietuva“ elektros įtampos svyravimų ir (arba) viršįtampių draudimu.

Ar šis klausimas buvo naudingas?

Kiek ilgai draudimas galios?

Draudimas galios tol, kol galios Jūsų elektros tiekimo sutartis su „Elektrum Lietuva“ elektros įtampos svyravimų ir (arba) viršįtampių draudimu.

Ar šis klausimas buvo naudingas?

Kaip galiu pasitikrinti, ar esu apdraustas?

Informacija apie draudimą yra Jūsų elektros energijos tiekimo sutartyje, taip pat skiltyje „Mano sutartys“ Elektrum savitarnos svetainėje.

Ar šis klausimas buvo naudingas?

Ar galiu kreiptis pagalbos į elektros specialistą, jei remonto metu noriu pravesti naujus kabelius?

Užsisakius „Elektrum Lietuva“ elektros įtampos svyravimų ir (arba) viršįtampių draudimą, elektros specialistas pašalins staigius elektros instaliacijos pažeidimus, kurie gali būti pavojingi namui ar gyventojams, pavyzdžiui, kibirkščiuojančius ar rūkstančius elektros lizdus, ​​elektros energijos dingimą bet kuriame kambaryje ar įkaitusius laidus. Draudimas neapima įprastinės susidėvėjusių laidų priežiūros ar keitimo.

Ar šis klausimas buvo naudingas?

Vairāk sadaļu