Dažniausiai užduodami klausimai

Kuri organizacija teikia draudimo paslaugą?

Draudimo paslaugą teikia AB „Lietuvos draudimas“.

Ar šis klausimas buvo naudingas?

Kur skambinti, jei noriu gauti kompensaciją?

Skambinkite draudimo įmonei AB „Lietuvos draudimas“ numeriu 1828.

Ar šis klausimas buvo naudingas?

Kas atliks sugadinto elektros prietaiso remontą?

Galite rinktis remonto būdą – jei sugadintą elektros prietaisą atiduosite mūsų elektros specialistui ar Draudiko atstovui, mes jį suremontuosime, pristatysime arba kompensuosime prietaiso atkūrimo išlaidas. Taip pat galite sugadintą elektros prietaisą patys pristatyti į suderintą su Draudiku aptarnavimo centrą, sumokėti už jo remontą ir reikalauti kompensacijos iš Draudiko. Abiem atvejais turite sumokėti išskaitą (50 EUR) – pirmuoju atveju mokate ją prieš aptarnavimo centrui pradedant taisyti Jūsų prietaisą, o antruoju atveju sumažinsime grąžinamą sumą išskaitos dydžiu (t. y. iš remonto išlaidų išskaičiuosime 50 EUR ir likusią sumą pervesime jums).

Ar šis klausimas buvo naudingas?

Ar reikės mokėti už remonto darbus?

Elektros prietaisų pažeidimų šalinimo rizika, kurią dengiate savo sąskaita – 50 EUR (išskaita). Šią sumą turėsite padengti draudžiamojo įvykio atveju. AB „Lietuvos draudimas“ padengs remonto išlaidas, viršijančias išskaitos dydį. Naudojantis  „Elektrum pagalba“ paslauga (elektros instaliacijų pažeidimų šalinimas) išskaita nėra taikoma.

Ar šis klausimas buvo naudingas?

Ar pakartotinės žalos atveju galiu dar kartą reikalauti atlyginti žalą?

Taip, kompensacija už elektros prietaisų pažeidimus gali būti mokama pakartotinai, jeigu tai yra draudžiamasis įvykis. Jums taikomas 1 000 EUR kompensacijos limitas per metus, įvykių skaičius nėra ribojamas. Jei elektros instaliacija pažeidžiama pakartotinai, galite pasinaudoti „Elektrum pagalba“ remonto galimybe iki 2 kartų per metus (kompensacijos limitas vienam įvykiui – 150 EUR).

Pastaba: Draudikas gali atsisakyti kompensuoti išlaidas, jeigu žala padaryta pakartotinai ir yra priežastiniu ryšiu susijusi su tuo, kad po ankstesnės „Elektrum Lietuva“ pagalbos paslaugos suteikimo nebuvo padarytas atitinkamas remontas, kad žala nepasikartotų.

Ar šis klausimas buvo naudingas?

Ar galiu reikalauti kompensacijos perdegus lemputėms ir saugikliams?

Kompensacija už elektros energijos tiekimo sutrikimų sukeltus lempučių, lempų, saugiklių ar matavimo prietaisų pažeidimus į draudimą neįeina.

Ar šis klausimas buvo naudingas?

Vairāk sadaļu