Dažniausiai užduodami klausimai

Kur kreiptis norint gauti gamtinių dujų pasiūlymą?

Jeigu norite gauti gamtinių dujų pasiūlymą, jums reikia susisiekti su mumis:

  • savitarnos svetainėje;
  • paskambinę klientų aptarnavimo telefonu: +370 700 77000
  • susisiekę el. paštu: info@elektrum.lt

Ar šis klausimas buvo naudingas?

Koks yra gamtinių dujų sutarties sudarymo procesas?

Pateikus užklausą (ją galite rasti čia), „Elektrum Lietuva“ pateiks Jums pasiūlymą palankiausia gamtinių dujų kaina. Pasirašydami sutartį, „Elektrum Lietuva“ įsipareigoja tiekti Jums gamtines dujas nustatytam ir sutartam laikotarpiui. Gamtinių dujų kaina yra nustatoma sutarties individualiose sąlygose.

Ar šis klausimas buvo naudingas?

Kaip vyksta gamtinių dujų sutarties pratęsimas?

Likus 45 dienoms iki sutarties pardavimo laikotarpio pabaigos „Elektrum Lietuva“ pateiks Jums pasiūlymą pratęsti sutartį su nauja nustatyta kaina. Išreikšti nesutikimą galėsite per 14 dienų nuo pasiūlymo gavimo datos. Jeigu per nurodytą laikotarpį neinformuosite apie nesutikimą, sutartis bus pratęsta pasiūlymo kainomis.

Ar šis klausimas buvo naudingas?

Kaip vyksta gamtinių dujų sutarties nutraukimas?

Norint nutraukti sutartį reiktų atkreipti dėmesį į sudarytos sutarties sąlygas, kadangi jos gali skirtis priklausomai nuo pasirinkto produkto. Dažniausiai sudaromos sutartys – neterminuotos ir terminuotos. Norėdami nutraukti sutartį, turite raštu pranešti apie tai ne mažiau kaip prieš 30 d.

Ar šis klausimas buvo naudingas?

Ką reikia daryti, norint pakeisti dujų tiekėją?

Sudarę sutartį su nauju pasirinktu tiekėju turėsite tik informuoti buvusį tiekėją apie naujos sutarties sudarymą ir deklaruoti paskutinio mėnesio suvartojimo duomenis. Naujas tiekėjas informuos ESO, tad Jums nereikės rūpintis jokiais administraciniais darbais. Svarbu, jog sutartį su nauju tiekėju turite pasirašyti ir buvusį tiekėją informuoti ne vėliau nei 3 savaitės iki tiekimo pradžios. Tiekimas pradedamas nuo 1 mėnesio dienos.

Ar šis klausimas buvo naudingas?

Vairāk sadaļu