Kodėl verta rinktis „Elektrum“ įkrovimo stoteles?

  • Individualūs sprendimai. Pakonsultuosime, įvertinsime galimybes ir pateiksime tinkamiausią įkrovimo stotelės sprendimą, atitinkantį Jūsų poreikius. 
  • Patikima įkrovimo įranga. Bendradarbiaujame su kruopščiai atrinktais, patikimais bei rinkoje patikrintais partneriais – ABB, Wallbox ir Elinta Charge. 
  • Viskas iš vienų rankų. Jokių rūpesčių! Lydėsime viso proceso metu nuo – iki. Mūsų specialistai pasirūpins objekto įvertinimu, konsultuos dėl įrangos parinkimo bei pasirūpins įkrovimo stotelės įdiegimu.

Kur galima diegti įkrovimo stoteles?

Privačiame name

 

Privačių objektų savininkams įkrovimo stotelės gali būti įrengiamos gyvenamojo namo teritorijoje, stoginėje ar namų valdos teritorijoje.

Įkrauti automobilį namuose galima keliais būdais:  įkraunant tiesiai iš standartinio buitinio lizdo arba specialia įkrovimo stotele.

Daugiabutyje

 

Elektromobilį įkrauti galima gyvenat ne tik privačiame name, tačiau ir bute, įkrovimo stotelę įrengiant privačioje automobilio stovėjimo vietoje.

Tiesa, šiuo atveju, įrengimas yra sudėtingesnis, nes turi būti  užtikrinta ne tik tinkama įvado galia, bet ir reikalingas namo bendrijos atstovo / administratoriaus sutikimas dėl įkrovimo stotelės įrengimo.

Įkrovimo stotelės įrengimo procesas

Jokių rūpesčių! ,,Elektrum“ komanda pasirūpins visu procesu nuo – iki.

Įsigykite įkrovimo stotelę išsimokėtinai

Galimybė mokėti dalimis

Įgyvendinti tikslus kartu su „Inbank“ patogiau! Jums nereikės pateikti garantijos ar turėti sukauptą didelį pradinį įnašą. Bankas neriboja galimybės pasirinkti tinkamiausią įkrovimo stotelę Jūsų elektromobiliui. Nepraleiskite progos pasinaudoti ypatingomis „Inbank“ finansavimo sąlygomis „Elektrum“ klientams.

Sužinoti daugiau

Ką reikia žinoti renkantis įkrovimo stotelę?

Svarbūs kriterijai

Renkantis įkrovimo stotelę, svarbu žinoti apie:

  • elektromobilio baterijos talpą;
  • elektromobilio vidinio įkroviklio galią;
  • elektros įvado galią.

Noriu sužinoti daugiau

Nežinote, kuri įkrovimo stotelė Jums tinkamiausia? Pasitarkite su mūsų ekspertais

Užpildykite laukelius ir mes susisieksime

Vairāk sadaļu