Nuolat plečiame savo produktų krepšelį, norėdami klientams pasiūlyti visas energijos paslaugas iš vienų rankų. Mūsų tikslas – padėti lengvai valdyti namų energijos išlaidas, pasitelkiant efektyvius sprendimus ir nekeičiant energijos vartojimo įpročių. Džiaugiamės savo klientams galėdami pasiūlyti ir šiuolaikiškus bei tvarius namų šildymo sprendimus.

Šilumos siurblys oras-oras ne tik leidžia gyventi be rūpesčių, bet ir tvariai, saugant gamtą. Šilumos siurbliai veikia oro energijos principu – vienoje aplinkoje esantis oras perduodamas į kitą pakeičiant jo temperatūrą. Oras-oras sistema yra ekologiška ir ekonomiška, o jos nauda ir suteikiamas komfortas namuose – dar didesnis.

Šilumos siurblio pagalba patalpos ne tik šildomos, bet ir valomas patalpoje esantis oras ir pašalinamos dulkės, pelėsio sporos bei kitos nepageidaujamos dalelės.

Mobiliosios programėlės pagalba galima nustatyti temperatūros  konfigūracijas bei laiko intervalus visai savaitei. Net jei ir nesate namuose, ši funkcija įgalins norimos temperatūros palaikymą ir neleis patalpoms įšalti arba įkaisti.

„Elektrum“ šilumos siurblių gamintojai turi ilgalaikę patirtį kuriant inovatyvias technologijas, yra plačiai žinomi ir puikiai vertinami visame pasaulyje.

Plačiau apie „Elektrum“ tiekiamus šilumos siurbliius skaitykite čia.