Elektromobilių skaičius Lietuvoje auga kiekvienais metais. Dabar kaip niekada anksčiau patogu sėsti prie mažiau taršaus, tylaus, taupaus, bet tuo pačiu ir dinamiško elektra varomo automobilio vairo. Net ir įkrovimas neprivalo būti galvosūkiu, jeigu telefone turėsite „Elektrum Drive“ programėlę.

Su šia programėle visi Vilniuje dirbantys, čia gyvenantys, besisvečiuojantys ar svarbiais reikalais į sostinę užsukę žmonės lengvai atsiskaitys už įkrovimo paslaugas „Elektrum Drive“ tinklo stotelėse. Įkrovimas bei kelionių planavimas dar niekada nebuvo toks paprastas.

Kas yra „Elektrum Drive“?

„Elektrum Drive“ – tai elektromobilių viešo įkrovimo tinklas, veikiantis Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje. Tuo pačiu pavadinimu yra ir nemokama programėlė, kurios pagalba galima įkrauti elektromobilį „Elektrum Lietuva“ arba jos partneriams priklausančių įkrovimo stotelių tinkle. Programėlę galite parsisiųsti iš „Google Play“ arba “App store” parduotuvių.

Šiuo metu sostinėje su „Elektrum Drive“ programėle galite atsiskaityti už elektromobilių įkrovimo paslaugą prekybos centrų „LIDL“ bei kai kuriose degalinių tinklo „Circle K“ stotelėse. Tad stabtelėjus apsipirkti maisto produktų ar užsukus pavalgyti, galima įkrauti ir savo elektromobilį.

Didelis privalumas, kad su išmaniąja programėle įvairiose stotelėse už įkrovimą galima atsiskaityti ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje, o taip pat ir Baltijos šalyse. Visos stotelės matomos „Elektrum Drive“ programėlės žemėlapyje. Galėsite tiesiog pasirinkti stotelę, esančią pakeliui, ir programėlė jus nuves iki reikiamos vietos.

Kaip viskas veikia?

Jeigu pastebėjote, kad senka elektromobilio arba įkraunamo hibrido baterija, reikia tik atsidaryti „Elektrum Drive“ programėlę. Prieš akis jums atsivers „Elektrum Drive“ tinklo stotelių žemėlapis. Ekrane matysite ne tik stotelių sąrašą, bet ir užimtumo statusą, tad visada žinosite, kur patogiausia jums sustoti.

Per programėlę paprasta atsiskaityti už įkrovimus, matyti įkrovimo sesijų istoriją, atsisiųsti sąskaitas bei surasti kitą aktualią informaciją. Viskas valdoma per patogią meniu sąsają, tad judėti po Lietuvą ar net visas Baltijos šalis galėsite nesibaimindami, kad nebus kur įkrauti elektromobilio.

Įkrovimo kainos, įkrovimo galia, jungčių tipai ir kita aktuali informacija pateikiama programėlėje.

Įkrovimo stotelių tinklas nuolat plečiasi, tad jau dabar verta pradėti naudotis „Elektrum Drive“.
Daugiau apie „Elektrum Drive“ sužnosite paspaudę čia: daugiau informacijos.

Patogiai įkraukite savo elektromobilį

Privatiems ir verslo klientams „Elektrum Lietuva“ gali pasiūlyti patrauklias sąlygas įkrovimo stotelėms įsigyti. 

Pasirinkę tokį sprendimą visada turėsite galimybę įkrauti elektromobilio ar plug-in hibrido baterijas tada, kai esate namuose ar darbo vietoje. Jums tereikia užpildyti užklausos formą, nurodyti savo kontaktinius duomenis ir „Elektrum Lietuva“ ekspertai su jumis susisieks bei pateiks pasiūlymus.